Licensed to Cuyahoga Falls YMCA     HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 1/9/2012 09:31 AM
                       2012 Sea Sprite & Open - 1/8/2012                       
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 2:16.56    2:12.18   40  
     1) Syme, Jessica 14                2) Flinn-Johnson, Bree A 14       
     3) Rice, Hannah E 14               4) Brunn, Samantha J 14           
       33.42    37.62    32.11    29.03                                    
  2 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'B'                 2:30.07    2:22.02   34  
     1) Bogner, Meghan E 14             2) Buss, Megan N 14               
     3) Wenger, Gillian R 13            4) Gingery, Jordan L 14           
       33.70    41.45    37.97    28.90                                    
  3 West Shore Family YMCA  'A'                       2:38.26    2:37.55   32  
     1) Matlock, Rachel R 11            2) Polgar, Rose 11                
     3) Polgar, Laura 14                4) Hayward, Logan A 12            
       41.51    42.73    35.29    38.02                                    
  4 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'C'                 2:41.99    2:40.04   30  
     1) Schafer, Payton 14              2) Schwanke, Chloe 12             
     3) Ward, Katherine A 13            4) Suggs, Kathryn A 15            
       38.20    54.99    36.56    30.29                                    
 
Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 2:15.87    2:09.29   40  
     1) Chidsey, Matthew 13             2) Schafer, Brant A 15            
     3) Suggs, Grady 13                 4) Butt, Matthew T 13             
       34.91    33.06    33.31    28.01                                    
  2 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         2:12.84    2:14.06   34  
     1) Schlitt, Thomas 13              2) Randall, Jacob 14              
     3) Cordrey, Kyle 13                4) Goetz, Jake 13                 
       31.07    37.08    30.73    35.18                                    
  3 USA Ridgewood Y Dolphins-LE  'A'                  2:34.94    2:32.43   32  
     1) Chimes, Eric C 11               2) Wolke, Christian K 8           
     3) Norman, Eric E 10               4) Toothman, Zach J 9             
       34.04    47.29    36.33    34.77                                    
 
Event 3  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 2:08.58    2:09.82   40  
     1) Kim, Min-Kyung 11               2) Davis, Sophia K 12             
     3) Syme, Julia 12                  4) Davis, Fiona G 11              
       38.76    32.12    29.80    29.14                                    
  2 Cuyahoga Falls Riverfront YMCA-LE  'A'            2:25.21    2:22.44   34  
     1) Stratton, Chloe E 11            2) Stratton, Emily L 12           
     3) Lewis, Lily M 11                4) Fuller, Julia M 12             
       37.35    40.62    33.55    30.92                                    
  3 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         2:26.91    2:25.03   32  
     1) Switzer, Mya 11                 2) Schutjer, Elyse C 12           
     3) DeBracy, Lauren 12              4) Swank, Breanna 11              
       38.20    38.92    32.89    35.02                                    
  4 Lake County West End YMCA-LE  'A'                 2:07.54    2:25.34   30  
     1) Smith, Skylar 12                2) Erich, Samantha 12             
     3) Dempsey, Rachel 11              4) Fiorta, Maria 11               
       34.89    45.53    27.31    37.61                                    
 -- YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'C'                 2:59.17         DQ  
     1) Kendall, Abigail 11             2) Sim, Leah 12                   
     3) Williams, Jaelin 11             4) Vojtkofsky, Kate H 11          
     1:01.45    37.06  1:04.27    44.92                                    
 -- YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'B'                 2:32.13         DQ  
     1) Brinkerhoff, Brittany 11        2) Tieche, Leah M 12              
     3) Graham, Sydney M 12             4) Rhodes, Samantha 12            
       39.11    43.73    34.49    54.85                                    
 
Event 4  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         2:22.36    2:07.87   40  
     1) Williams, Bryke 12              2) McDaniel, Hudson 12            
     3) Weeks, Drew 12                  4) Haring, David 11               
       31.57    35.18    31.24    29.88                                    
  2 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 2:13.16    2:11.93   34  
     1) Schmidt, Cameron T 12           2) Cornelius, Nathaniel S 12      
     3) Foster, Tyler M 11              4) Rooney, Eddie P 12             
       37.17    35.16    33.56    26.04                                    
  3 West Shore Family YMCA  'A'                       2:33.32    2:28.41   32  
     1) Kinkopf, Jared 12               2) FitzGerald, Michael J 12       
     3) Hong, Marcus J 12               4) Kirkpatrick, Billy 11          
       35.33    44.64    28.96    39.48                                    
  4 Cuyahoga Falls Riverfront YMCA-LE  'A'            2:30.42    2:29.26   30  
     1) Rush, Robbie R 11               2) Kramer, Jack B 11              
     3) Parianos, Joseph P 11           4) Heller, Michael T 11           
       42.75    36.83    39.82    29.86                                    
  5 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'B'                 2:33.16    2:40.57   28  
     1) Suggs, Parker 11                2) Collins, Lucas R 11            
     3) Schafer, Kagan 11               4) Cochran, Andrew C 11           
       39.14    53.27    34.14    34.02                                    
 
Event 5  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lake County West End YMCA-LE  'A'                 2:23.97    2:30.50   40  
     1) Hynd, Meadow 10                 2) DiCerce, Annalisa 10           
     3) Udovich, Rebecca 10             4) Regovich, Elizabeth 9          
       37.17    42.29    35.42    35.62                                    
  2 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         2:42.38    2:36.86   34  
     1) Vicary, Katie 10                2) Moore, Sage 10                 
     3) Williams, Bristyn 10            4) Nichols, Sheri 10              
       40.38    43.92    37.62    34.94                                    
  3 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 2:40.14    2:38.11   32  
     1) Heller, Abigail 9               2) Dyer, Madeline H 10            
     3) Miller, Holly C 10              4) Sibilia, Michelle A 10         
       46.26    39.59    39.07    33.19                                    
  4 Cuyahoga Falls Riverfront YMCA-LE  'A'            2:44.22    2:40.12   30  
     1) Stevens, Alana C 10             2) Vizmeg, Lorna E 10             
     3) Fontanez, Jessica A 10          4) Lewis, Evie R 8                
       36.12    46.66    42.56    34.78                                    
  5 West Shore Family YMCA  'A'                       2:54.35    2:47.47   28  
     1) Gallo, Sarah L 9                2) Stanca, Madison 10             
     3) Yonkof, Bethany 10              4) Cascio, Kayley N 10            
       42.84    48.50    40.46    35.67                                    
  6 Ashland Aqua Aces-OH  'B'                         3:01.11    2:54.77   26  
     1) Hunter, Madalynn 9              2) Weeks, Lilian 9                
     3) Evans, Amy 9                    4) McDaniel, Cami 9               
  7 USA Ridgewood Y Dolphins-LE  'A'                  2:59.15    3:01.86   24  
     1) Bess, Gabrielle N 10            2) Sobiech, Genna M 9             
     3) Whelan, Summer K 10             4) Trout, Jocelyn R 9             
       39.36    55.55    47.73    39.22                                    
  8 Ashland Aqua Aces-OH  'C'                         3:24.14    3:07.31   22  
     1) Mangan, Molly 9                 2) Shafer, Jordyn 9               
     3) Jacobs, Hailey 10               4) Sage, Britney 9                
       48.57    56.66    46.50    35.58                                    
  9 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'B'                 3:11.80    3:08.95   18  
     1) Cicconetti, Ellie 10            2) Baith, Jordan 10               
     3) Mathews, Abigail E 9            4) Loguidice, Emma 9              
       46.38    58.64    45.30    38.63                                    
Non-Award Division  
 -- Ashland Aqua Aces-OH  'D'                              NT         DQ  
     1) Attle, Christine 9              2) Nickoli, Ellie 9               
     3) Attle, Camille 9                4) Francis, Kianna 10             
       58.48    48.63  1:04.67    37.81                                    
 
Event 6  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 2:44.04    2:44.66   40  
     1) Lantis, Joshua S 10             2) Cornelius, Benjamin C 10       
     3) Ward, Kyle S 10                 4) Meininger, Tanner D 9          
       39.86    43.20    43.30    38.30                                    
 -- Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         2:45.66         DQ  
     1) Cordrey, Kenton 10              2) Holmes, Justice 10             
     3) Schlitt, Bobby 10               4) Schoen, Clay 10                
       39.43    43.11    37.83    38.14                                    
 
Event 7  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lake County West End YMCA-LE  'A'                 1:16.90    1:25.10   40  
     1) Grzincic, Sydney 8              2) Mastandrea, Lucy 8             
     3) Culotta, Victoria 8             4) Dempsey, Sally 8               
       47.27    37.83                                                      
  2 Copley Water Warriors  'A'                        1:24.98    1:27.87   34  
     1) McClaren, Megan 8               2) George, Clare 8                
     3) Nagle, Mia A 7                  4) Woodburn, Gabby 8              
       49.18    38.69                                                      
  3 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 1:25.91    1:28.94   32  
     1) Sanchez, Leah A 8               2) Cochran, Audrey R 8            
     3) Mowrer, Hailey R 7              4) Serafinchon, Emily R 8         
       46.63    42.31                                                      
  4 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         1:33.03    1:41.05   30  
     1) Ludwig, Emily 8                 2) Grove, Faith 8                 
     3) Mangan, Macy 8                  4) Grubbs, Troie 7                
       49.68    51.37                                                      
 -- West Shore Family YMCA  'A'                       1:38.79         DQ  
     1) Kirkpatrick, Emily 7            2) Pofok, Kate 8                  
     3) Gallo, Kate E 8                 4) Camargo, Amelia 8              
       52.82    47.67                                                      
 -- Ashland Aqua Aces-OH  'B'                         1:45.78         DQ  
     1) Parsons, Mackenzie 6            2) Vicary, Grace 8                
     3) Macnamara, Grace 8              4) Francis, Alayna 7              
     1:01.54    44.33                                                      
 
Event 8  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         1:23.84    1:26.32   40  
     1) Holmes, Tanner 8                2) McDaniel, Rylan 7              
     3) Parsons, Bailey 7               4) Anderson, Noah 8               
       44.70    41.62                                                      
  2 Ashland Aqua Aces-OH  'B'                         1:47.62    1:55.37   34  
     1) Schoen, Brody 8                 2) Moore, Cohen 7                 
     3) Schuster, Triton 8              4) Gasper, Angelo 7               
     1:05.71    49.66                                                      
 -- David YMCA Phantoms  'A'                          1:22.28         DQ  
     1) Minarcheck, Brenden 6           2) Culp, RJ 7                     
     3) Minarcheck, Jaden 8             4) Herring, Ezra 6                
     1:09.04    53.96                                                      
Non-Award Division  
 -- Ashland Aqua Aces-OH  'C'                              NT         DQ  
     1) Francis, Isaiah 6               2) Shopbell, Evan 7               
     3) Nickoli, Trey 5                 4) Hall, Drew 8                   
     1:17.48  1:00.05                                                      
 
Event 9  Girls 12 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Erich, Samantha           12 Wildcats-LE          1:15.72    1:14.37   20  
      33.88   40.49                                                
  2 George, Emma C            12 CPLY                 1:15.02    1:14.91   17  
      35.42   39.49                                                
  3 Schutjer, Elyse C         12 Aqua Aces-OH         1:15.78    1:16.27   16  
      35.41   40.86                                                
  4 DeBracy, Lauren           12 Aqua Aces-OH         1:18.12    1:17.61   15  
      34.01   43.60                                                
  5 Smith, Skylar             12 Wildcats-LE          1:16.77    1:18.34   14  
      36.29   42.05                                                
  6 Stratton, Emily L         12 Tiger Sharks-LE      1:25.46    1:20.02   13  
      37.06   42.96                                                
  7 Graham, Sydney M          12 YMCA Of Wooster-LE   1:29.04    1:22.39   12  
      37.52   44.87                                                
  8 Fuller, Julia M           12 Tiger Sharks-LE      1:21.87    1:23.78   11  
  9 Dimberio, Rachel N        12 Tiger Sharks-LE      1:30.61    1:30.22    9  
      40.14   50.08                                                
 10 Hayward, Logan A          12 Sea Turtles          1:36.17    1:34.87    7  
      43.93   50.94                                                
 -- Reinker, Amy              12 French Creek-LE      1:41.32         DQ  
      45.39   49.65                                                
 -- Hamby, Jenna              12 AYF                  1:26.52         DQ  
      39.45   46.27                                                
Non-Award Division  
  1 Myers, Leanna             12 DYP                  1:14.60    1:13.24  
      35.62   37.62                                                
 
Event 10  Boys 12 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Williams, Bryke           12 Aqua Aces-OH         1:15.59    1:15.55   20  
      33.89   41.66                                                
  2 Fehlman, Josh             12 DYP                  1:21.43    1:19.86   17  
      35.70   44.16                                                
  3 Schmidt, Cameron T        12 YMCA Of Wooster-LE   1:21.43    1:22.64   16  
      38.57   44.07                                                
  4 Osoteo, Evan J            12 French Creek-LE      1:29.08    1:24.28   15  
      39.15   45.13                                                
  5 FitzGerald, Michael J     12 Sea Turtles          1:30.54    1:24.92   14  
      38.06   46.86                                                
Non-Award Division  
  1 Weeks, Drew               12 Aqua Aces-OH         1:13.86    1:10.36  
      31.96   38.40                                                
 
Event 11  Girls 11 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Davis, Fiona G            11 YMCA Of Wooster-LE   1:15.53    1:15.02   20  
      36.94   38.08                                                
  2 Meldrum, Natalie          11 DYP                  1:20.94    1:15.70   17  
      34.43   41.27                                                
  3 Dempsey, Rachel           11 Wildcats-LE          1:23.41    1:19.16   16  
      37.29   41.87                                                
  4 Stratton, Chloe E         11 Tiger Sharks-LE      1:29.68    1:23.96   15  
  5 Polgar, Rose              11 Sea Turtles          1:30.73    1:26.02   14  
      39.83   46.19                                                
  6 Brinkerhoff, Brittany     11 YMCA Of Wooster-LE   1:35.84    1:26.36   13  
      40.95   45.41                                                
  7 McDaniel, Addi            11 Aqua Aces-OH         1:25.51    1:27.08   12  
      41.06   46.02                                                
  8 McClellan, Rebecca L      11 Tiger Sharks-LE      1:31.09    1:27.42   11  
      42.75   44.67                                                
  9 Swank, Breanna            11 Aqua Aces-OH         1:30.37    1:28.54    9  
      40.56   47.98                                                
 10 Switzer, Mya              11 Aqua Aces-OH         1:30.04    1:28.71    7  
      41.28   47.43                                                
 11 Matlock, Rachel R         11 Sea Turtles          1:34.78    1:30.88    6  
      41.48   49.40                                                
 12 Lis, Cassandra N          11 RYD-LE               1:41.03    1:33.55    5  
      42.79   50.76                                                
 13 Carrington, Amanda        11 AYF                  1:46.53    1:37.72    4  
      43.66   54.06                                                
 14 Vojtkofsky, Kate H        11 YMCA Of Wooster-LE   1:33.54    1:40.20    3  
      48.98   51.22                                                
Non-Award Division  
  1 Bute, Laura A             11 CPLY                 1:17.34    1:12.54  
      32.97   39.57                                                
  2 Lewis, Lily M             11 Tiger Sharks-LE      1:17.34    1:13.76  
      34.02   39.74                                                
 -- Kendall, Abigail          11 YMCA Of Wooster-LE   1:55.09         DQ  
    1:56.12                                                        
 
Event 12  Boys 11 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Kramer, Jack B            11 Tiger Sharks-LE      1:14.39    1:14.46   20  
      35.93   38.53                                                
  2 Foster, Tyler M           11 YMCA Of Wooster-LE   1:23.66    1:19.60   17  
      36.57   43.03                                                
  3 Schafer, Kagan            11 YMCA Of Wooster-LE   1:29.43    1:21.18   16  
      40.03   41.15                                                
  4 Heller, Michael T         11 Tiger Sharks-LE      1:35.45    1:23.30   15  
  5 Suggs, Parker             11 YMCA Of Wooster-LE   1:26.06    1:24.86   14  
    1:25.08                                                        
  6 Cochran, Andrew C         11 YMCA Of Wooster-LE   1:30.85    1:27.67   13  
      42.19   45.48                                                
  7 Collins, Lucas R          11 YMCA Of Wooster-LE   1:33.76    1:34.65   12  
      43.11   51.54                                                
  8 Jensen, Maxwell J         11 Tiger Sharks-LE      1:50.82    1:44.94   11  
      47.24   57.70                                                
  9 Rush, Robbie R            11 Tiger Sharks-LE      1:43.95    1:45.15    9  
      45.46   59.69                                                
 10 Kirkpatrick, Billy        11 Sea Turtles          1:48.65    1:50.89    7  
      50.49 1:00.40                                                
 
Event 13  Girls 10 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stevens, Alana C          10 Tiger Sharks-LE      1:27.39    1:24.45   20  
      38.29   46.16                                                
  2 Miller, Holly C           10 YMCA Of Wooster-LE   1:25.80    1:26.19   17  
      42.70   43.49                                                
  3 Stanca, Madison           10 Sea Turtles          1:31.62    1:28.19   16  
      40.02   48.17                                                
  4 Moore, Sage               10 Aqua Aces-OH         1:31.61    1:28.96   15  
  5 Fontanez, Jessica A       10 Tiger Sharks-LE      1:35.06    1:29.09   14  
      43.20   45.89                                                
  6 Bess, Gabrielle N         10 RYD-LE               1:33.53    1:29.82   13  
      41.39   48.43                                                
  7 Sibilia, Michelle A       10 YMCA Of Wooster-LE   1:28.24    1:31.68   12  
      47.39   44.29                                                
  8 Nutter, Rylie C           10 CPLY                 1:35.53    1:33.24   11  
      43.38   49.86                                                
  9 Whelan, Summer K          10 RYD-LE               1:39.26    1:36.57    9  
      47.50   49.07                                                
 10 Nichols, Sheri            10 Aqua Aces-OH         1:33.34    1:38.15    7  
      44.20   53.95                                                
 11 Cascio, Kayley N          10 Sea Turtles          1:41.65    1:40.69    6  
 12 Kaminsky, Alexandra       10 DYP                  1:48.44    1:41.44    5  
      45.42   56.02                                                
 13 Jacobs, Hailey            10 Aqua Aces-OH         1:54.60    1:46.81    4  
      53.35   53.46                                                
 -- Baith, Jordan             10 YMCA Of Wooster-LE   1:44.03         DQ  
      57.88   58.77                                                
 -- Vicary, Katie             10 Aqua Aces-OH         1:27.99         DQ  
      41.10   49.30                                                
Non-Award Division  
  1 Dyer, Madeline H          10 YMCA Of Wooster-LE   1:24.30    1:22.06  
    1:21.70    0.36                                                
  2 DiCerce, Annalisa         10 Wildcats-LE          1:23.44    1:22.45  
      38.45   44.00                                                
 
Event 14  Boys 10 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Grzincic, Ian             10 Wildcats-LE          1:24.72    1:21.88   20  
      37.10   44.78                                                
  2 Cornelius, Benjamin C     10 YMCA Of Wooster-LE   1:25.72    1:23.18   17  
      42.53   40.65                                                
  3 Norman, Eric E            10 RYD-LE               1:29.24    1:26.38   16  
      38.52   47.86                                                
  4 Hong, Nicholas            10 Sea Turtles          1:28.80    1:26.73   15  
      40.58   46.15                                                
  5 Holmes, Justice           10 Aqua Aces-OH         1:30.54    1:26.86   14  
  6 Grebb, Kyle D             10 Tiger Sharks-LE      1:27.66    1:27.80   13  
      39.00   48.80                                                
  7 Ward, Kyle S              10 YMCA Of Wooster-LE   1:39.99    1:36.68   12  
      43.93   52.75                                                
  8 Thomas, Trace             10 DYP                  2:03.07    1:48.48   11  
      47.40 1:01.08                                                
  9 Taylor, Ben               10 Aqua Aces-OH         1:51.82    1:49.14    9  
      55.80   53.34                                                
 -- Schoen, Clay              10 Aqua Aces-OH         2:19.75         DQ  
      49.15 1:00.65                                                
 -- Guirguis, Tommy           10 Sea Turtles               NT         DQ  
    1:02.24 1:04.94                                                
Non-Award Division  
 -- Eichler, Cayman P         10 Aqua Aces-OH         1:21.42         DQ  
      37.62   43.04                                                
 
Event 15  Girls 9 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Robb, Jamyson              9 AYF                  1:36.89    1:29.38   20  
      42.20   47.18                                                
  2 Weeks, Lilian              9 Aqua Aces-OH         1:32.66    1:29.94   17  
      41.92   48.02                                                
  3 Jones, Alison G            9 CPLY                 1:38.18    1:31.92   16  
      44.90   47.02                                                
  4 Gallo, Sarah L             9 Sea Turtles          1:39.72    1:37.65   15  
      45.59   52.06                                                
  5 Evans, Amy                 9 Aqua Aces-OH         1:39.20    1:38.12   14  
      45.50   52.62                                                
  6 Hunter, Madalynn           9 Aqua Aces-OH         1:39.47    1:42.11   13  
      50.16   51.95                                                
  7 Trout, Jocelyn R           9 RYD-LE               1:55.29    1:42.74   12  
      46.95   55.79                                                
  8 Nickoli, Ellie             9 Aqua Aces-OH         1:55.64    1:43.25   11  
      49.85   53.40                                                
  9 Sage, Britney              9 Aqua Aces-OH         1:46.52    1:43.59    9  
      53.96   49.63                                                
 10 Lis, Megan R               9 RYD-LE               1:50.85    1:46.21    7  
      50.28   55.93                                                
 11 Mathews, Abigail E         9 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:46.65    6  
      51.51   55.14                                                
 12 Sobiech, Genna M           9 RYD-LE               1:53.98    1:46.89    5  
      49.72   57.17                                                
 13 Regovich, Elizabeth        9 Wildcats-LE          1:46.04    1:47.71    4  
 14 Shafer, Jordyn             9 Aqua Aces-OH         1:58.45    1:50.94    3  
      51.81   59.13                                                
 15 Mastandrea, Summer         9 Wildcats-LE               NT    1:53.68    2  
      53.97   59.71                                                
 16 Vojtkofsky, Ellie R        9 YMCA Of Wooster-LE   2:06.91    2:03.43    1  
      58.48 1:04.95                                                
 -- Osoteo, Grace A            9 French Creek-LE           NT         DQ  
      55.72 1:11.95                                                
 
Event 16  Boys 9 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Toothman, Zach J           9 RYD-LE               1:30.31    1:28.42   20  
      41.15   47.27                                                
 
Event 17  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leon, Macki               13 Aqua Aces-OH         2:27.61    2:32.08   20  
      31.29   40.45   46.12   34.22                                
  2 Marshall, Madison E       13 Tiger Sharks-LE      2:36.52    2:32.44   17  
      32.83   40.49   45.37   33.75                                
  3 Stratton, Abigail L       14 Tiger Sharks-LE      2:39.61    2:35.54   16  
      32.28   40.68   47.58   35.00                                
  4 Basinger, Samantha        13 Aqua Aces-OH         2:38.00    2:43.75   15  
      34.20   41.76   49.54   38.25                                
  5 Brunn, Samantha J         14 YMCA Of Wooster-LE   2:49.41    2:46.75   14  
      34.78   42.06   52.13   37.78                                
  6 Lumsden, Halle            13 French Creek-LE      2:51.75    2:48.75   13  
      36.28   40.76   50.74   40.97                                
  7 Sobiech, Rebecca G        12 RYD-LE                    NT    2:53.53   12  
      38.88   43.40   52.68   38.57                                
  8 Brugh, LeeAnna            13 AYF                  3:03.11    2:54.34   11  
      35.18   43.96   50.40   44.80                                
  9 Perkins, Alex             14 Aqua Aces-OH         2:58.00    3:06.77    9  
 10 Borelle, Madison B        13 CPLY                 3:51.36    3:38.34    7  
      53.20   54.78   58.81   51.55                                
 
Event 18  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bloch, Emilio O           14 CPLY                 2:27.48    2:21.61   20  
      29.68   36.32   43.69   31.92                                
  2 Schlitt, Thomas           13 Aqua Aces-OH         2:26.28    2:26.23   17  
      30.20   36.92   45.31   33.80                                
  3 Watson, Jared S           13 AYF                  2:35.18    2:32.68   16  
      32.99   37.23   46.67   35.79                                
  4 Webb, Jack                14 Sea Turtles          2:38.11    2:34.56   15  
      30.80   40.56   48.73   34.47                                
  5 Chidsey, Matthew          13 YMCA Of Wooster-LE   2:36.56    2:35.68   14  
      33.54   40.24   46.40   35.50                                
  6 Caye, Alex                13 CPLY                 2:37.90    2:38.44   13  
      34.75   39.12   47.18   37.39                                
  7 Randall, Jacob            14 Aqua Aces-OH         3:04.00    2:49.48   12  
  8 Chimes, Eric C            11 RYD-LE               3:49.10    2:49.78   11  
      35.64   41.02   54.96   38.16                                
 
Event 19  Girls 12 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 DeBracy, Lauren           12 Aqua Aces-OH           29.74      29.52   20  
  2 Myers, Leanna             12 DYP                    30.76      30.08   17  
  3 Stratton, Emily L         12 Tiger Sharks-LE        31.83      30.68   16  
  4 Tieche, Leah M            12 YMCA Of Wooster-LE     34.37      31.47   15  
  5 Fuller, Julia M           12 Tiger Sharks-LE        31.63      31.74   14  
  6 Graham, Sydney M          12 YMCA Of Wooster-LE     31.95      32.04   13  
  7 Hamby, Jenna              12 AYF                    34.41      33.22   12  
  8 Dimberio, Rachel N        12 Tiger Sharks-LE        35.13      36.43   11  
  9 Reinker, Amy              12 French Creek-LE        38.82      37.90    9  
 10 Rhodes, Samantha          12 YMCA Of Wooster-LE        NT      53.97    7  
 
Event 20  Boys 12 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kinkopf, Jared            12 Sea Turtles            30.65      29.11   20  
  2 Fialko, Tyler             12 DYP                    31.52      29.77   17  
  3 Schmidt, Cameron T        12 YMCA Of Wooster-LE     31.05      31.01   16  
  4 FitzGerald, Michael J     12 Sea Turtles            33.06      32.33   15  
  5 Osoteo, Evan J            12 French Creek-LE        36.84      33.37   14  
  6 Grzincic, Joshua          12 Wildcats-LE            33.47      34.25   13  
  7 McClaren, Ryan            12 CPLY                   36.21      34.73   12  
Non-Award Division  
  1 Williams, Bryke           12 Aqua Aces-OH           29.10      27.51  
  2 McDaniel, Hudson          12 Aqua Aces-OH           28.60      28.07  
 
Event 21  Girls 11 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Kim, Min-Kyung            11 YMCA Of Wooster-LE     32.31      31.22   20  
  2 Stratton, Chloe E         11 Tiger Sharks-LE        33.21      32.53   17  
  3 Brinkerhoff, Brittany     11 YMCA Of Wooster-LE     33.12      33.73   16  
  4 McDaniel, Addi            11 Aqua Aces-OH           36.02      34.61   15  
  5 McClellan, Rebecca L      11 Tiger Sharks-LE        34.56      34.96   14  
  6 Lis, Cassandra N          11 RYD-LE                 37.75      36.50   13  
  7 Carrington, Amanda        11 AYF                    38.63      37.81   12  
  8 Fiorta, Maria             11 Wildcats-LE            39.61      39.09   11  
  9 Buller, Katherine         11 French Creek-LE        39.48      40.50    9  
 10 Kendall, Abigail          11 YMCA Of Wooster-LE     42.33      41.89    7  
 11 Williams, Jaelin          11 YMCA Of Wooster-LE     48.73      46.46    6  
 12 Schuster, Nicole          11 Aqua Aces-OH           46.72      47.13    5  
Non-Award Division  
  1 Davis, Fiona G            11 YMCA Of Wooster-LE     29.76      29.11  
  2 Meldrum, Natalie          11 DYP                    29.58      29.45  
  3 Lewis, Lily M             11 Tiger Sharks-LE        29.93      29.47  
 -- Paolucci, Haleigh E       11 Tiger Sharks-LE        47.01         DQ  
 
Event 22  Boys 11 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Weatherbee, Chase         11 DYP                    29.67      29.15   20  
  2 Johnson, Alec B           11 CPLY                   29.33      29.27   17  
  3 Haring, David             11 Aqua Aces-OH           30.28      29.39   16  
  4 Heller, Michael T         11 Tiger Sharks-LE        30.03      29.87   15  
  5 Chimes, Eric C            11 RYD-LE                 30.97      30.27   14  
  6 Foster, Tyler M           11 YMCA Of Wooster-LE     31.35      30.90   13  
  7 Regovich, Brian           11 Wildcats-LE            32.84      32.28   12  
  8 Suggs, Parker             11 YMCA Of Wooster-LE     31.66      32.52   10  
  8 Dillon, Austin            11 DYP                    33.29      32.52   10  
 10 Cochran, Andrew C         11 YMCA Of Wooster-LE     33.23      33.08    7  
 11 Parianos, Joseph P        11 Tiger Sharks-LE        33.14      33.31    6  
 12 Brunn, Matthew K          11 YMCA Of Wooster-LE     33.80      33.60    5  
 13 Gasper, Dominic           11 Aqua Aces-OH           35.12      33.64    4  
 14 Collins, Lucas R          11 YMCA Of Wooster-LE     37.73      36.22    3  
 15 Serafinchon, Benjamin J   11 YMCA Of Wooster-LE     35.76      37.10    2  
 16 Jensen, Maxwell J         11 Tiger Sharks-LE        38.59      37.78    1  
 17 Kennedy, Patrick          11 Sea Turtles            45.78      40.37  
 18 Kirkpatrick, Billy        11 Sea Turtles            41.10      42.43  
Non-Award Division  
  1 Kramer, Jack B            11 Tiger Sharks-LE        28.63      28.06  
 
Event 23  Girls 10 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Hynd, Meadow              10 Wildcats-LE            32.47      32.24   20  
  2 Dyer, Madeline H          10 YMCA Of Wooster-LE     33.20      32.48   17  
  3 Miller, Holly C           10 YMCA Of Wooster-LE     33.94      32.71   16  
  4 Williams, Bristyn         10 Aqua Aces-OH           34.63      33.28   15  
  5 Vizmeg, Lorna E           10 Tiger Sharks-LE        33.48      33.57   14  
  6 Sibilia, Michelle A       10 YMCA Of Wooster-LE     33.99      35.20   13  
  7 Bess, Gabrielle N         10 RYD-LE                 35.76      35.30   12  
  8 Stanca, Madison           10 Sea Turtles            37.03      35.31   11  
  9 Vicary, Katie             10 Aqua Aces-OH           36.34      35.47    9  
 10 Nutter, Rylie C           10 CPLY                   35.11      35.49    7  
 11 Culp, Adrianna            10 DYP                    41.49      35.76    6  
 12 Whelan, Summer K          10 RYD-LE                 36.03      35.97    5  
 13 Yonkof, Bethany           10 Sea Turtles            36.01      36.96    4  
 14 Cicconetti, Ellie         10 YMCA Of Wooster-LE     38.88      38.02    3  
 15 Butcher, Lexi             10 YMCA Of Wooster-LE        NT      38.37    2  
 16 Jacobs, Hailey            10 Aqua Aces-OH           41.27      38.54    1  
 17 Baith, Jordan             10 YMCA Of Wooster-LE     39.58      38.82  
 18 Francis, Kianna           10 Aqua Aces-OH           46.95      40.19  
 19 Sprenger, Breanna M       10 French Creek-LE      3:12.52    2:50.95  
Non-Award Division  
  1 Stevens, Alana C          10 Tiger Sharks-LE        32.23      31.17  
  2 Udovich, Rebecca          10 Wildcats-LE            34.07      32.01  
  3 Fontanez, Jessica A       10 Tiger Sharks-LE        33.20      32.18  
 
Event 24  Boys 10 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Madden, Jackson           10 CPLY                      NT      31.56   20  
B - Division  
  1 Cornelius, Benjamin C     10 YMCA Of Wooster-LE     32.48      31.83   20  
  2 Eichler, Cayman P         10 Aqua Aces-OH           32.75      32.11   17  
  3 Norman, Eric E            10 RYD-LE                 32.39      32.82   16  
  4 Hong, Nicholas            10 Sea Turtles            34.44      35.26   15  
  5 Lantis, Joshua S          10 YMCA Of Wooster-LE     35.03      35.39   14  
  6 Holmes, Justice           10 Aqua Aces-OH           34.73      35.99   13  
  7 Ward, Kyle S              10 YMCA Of Wooster-LE     39.09      38.02   12  
  8 Thomas, Trace             10 DYP                    40.10      38.33   11  
  9 Taylor, Ben               10 Aqua Aces-OH           40.87      38.97    9  
 10 Schoen, Clay              10 Aqua Aces-OH           45.35      41.46    7  
 11 Guirguis, Tommy           10 Sea Turtles            49.04      50.18    6  
 -- Cordrey, Kenton           10 Aqua Aces-OH           33.58         DQ  
 
Event 25  Girls 9 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robb, Jamyson              9 AYF                    35.72      35.50   20  
  2 Sage, Britney              9 Aqua Aces-OH           39.31      36.66   17  
  3 Heller, Abigail            9 YMCA Of Wooster-LE     37.44      36.75   16  
  4 McDaniel, Cami             9 Aqua Aces-OH           36.74      37.69   15  
  5 Loguidice, Emma            9 YMCA Of Wooster-LE     40.58      38.75   14  
  6 Evans, Amy                 9 Aqua Aces-OH           39.97      39.79   13  
  7 Regovich, Elizabeth        9 Wildcats-LE            40.34      40.91   12  
  8 Gallo, Sarah L             9 Sea Turtles            40.47      41.00   11  
  9 Hunter, Madalynn           9 Aqua Aces-OH           39.65      41.61    9  
 10 Sobiech, Genna M           9 RYD-LE                 43.41      41.78    7  
 11 Nickoli, Ellie             9 Aqua Aces-OH           40.49      42.15    6  
 12 Major, Sami                9 Sea Turtles          1:19.18      42.56    5  
 13 Lis, Megan R               9 RYD-LE                 42.23      43.18    4  
 14 Vojtkofsky, Ellie R        9 YMCA Of Wooster-LE     47.22      45.01    3  
 15 Osoteo, Grace A            9 French Creek-LE        52.89      46.24    2  
 16 Shafer, Jordyn             9 Aqua Aces-OH           49.36      46.35    1  
 17 Attle, Camille             9 Aqua Aces-OH           55.66      46.72  
 18 Attle, Christine           9 Aqua Aces-OH           51.13      51.93  
 
Event 26  Boys 9 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Toothman, Zach J           9 RYD-LE                 35.61      35.07   20  
  2 Balas, Cameron             9 YMCA Of Wooster-LE     40.53      35.71   17  
  3 Sim, Francis               9 YMCA Of Wooster-LE     40.47      37.50   16  
  4 Trupo, Luke                9 Sea Turtles            43.06      38.82   15  
  5 Cho, Jungsang              9 Aqua Aces-OH           47.33      41.28   14  
  6 Meininger, Tanner D        9 YMCA Of Wooster-LE     39.29      47.61   13  
  7 Schlif, Colin J            9 French Creek-LE      1:05.29    1:03.61   12  
 
Event 27  Girls 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DiLullo, Gina M            8 Tiger Sharks-LE        16.98      16.35   20  
  2 Lewis, Evie R              8 Tiger Sharks-LE        16.82      16.51   17  
  3 Sanchez, Leah A            8 YMCA Of Wooster-LE     16.68      16.86   16  
  4 Culotta, Victoria          8 Wildcats-LE            16.84      17.62   15  
  5 Grove, Faith               8 Aqua Aces-OH           19.08      17.99   14  
  6 Cochran, Audrey R          8 YMCA Of Wooster-LE     17.08      18.41   13  
  7 Grzincic, Sydney           8 Wildcats-LE            18.14      18.71   12  
  8 Whelan, Sanibel M          8 RYD-LE                 19.41      18.72   11  
  9 Mangan, Macy               8 Aqua Aces-OH           20.00      18.76    9  
 10 Pofok, Kate                8 Sea Turtles            20.39      18.94    7  
 11 Vicary, Grace              8 Aqua Aces-OH           22.86      19.65    6  
 12 Gallo, Kate E              8 Sea Turtles            20.19      20.20    5  
 13 Macnamara, Grace           8 Aqua Aces-OH           20.78      22.01    4  
 14 Bucci, Kayla D             8 French Creek-LE        24.01      22.15    3  
 15 Perkins, Ava               8 Aqua Aces-OH           18.59      22.25    2  
 16 Camargo, Amelia            8 Sea Turtles            23.90      22.37    1  
 
Event 28  Boys 8 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holmes, Tanner             8 Aqua Aces-OH           16.61      16.39   20  
  2 Hong, Tyler                8 Sea Turtles            15.58      16.46   17  
  3 Anderson, Noah             8 Aqua Aces-OH           19.39      18.56   16  
  4 Schuster, Triton           8 Aqua Aces-OH           19.99      19.82   15  
  5 Montag, Mitchell W         8 RYD-LE                 18.29      19.85   14  
  6 Turnbull, Keith J          8 Tiger Sharks-LE        19.55      21.85   13  
  7 Schoen, Brody              8 Aqua Aces-OH           23.84      22.98   12  
  8 Hall, Drew                 8 Aqua Aces-OH           27.59      27.54   11  
 
Event 29  Girls 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nagle, Mia A               7 CPLY                   18.65      19.31   20  
  2 Francis, Alayna            7 Aqua Aces-OH           20.07      19.35   17  
  3 Bugara, Baila              7 AYF                    20.87      19.53   16  
  4 Kirkpatrick, Emily         7 Sea Turtles            19.81      21.19   15  
  5 Mowrer, Hailey R           7 YMCA Of Wooster-LE     20.22      21.55   14  
  6 Grubbs, Troie              7 Aqua Aces-OH           20.05      22.12   13  
  7 Burk, Madelyn S            7 RYD-LE                 20.72      22.24   12  
  8 Sprenger, Paighten M       7 French Creek-LE        40.44      26.87   11  
 
Event 30  Boys 7 Year Olds 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sibilia, Johnny P          7 YMCA Of Wooster-LE     17.78      17.60   20  
  2 Parsons, Bailey            7 Aqua Aces-OH           17.16      18.88   17  
  3 McDaniel, Rylan            7 Aqua Aces-OH           20.93      20.84   16  
  4 Pofok, George              7 Sea Turtles            20.50      21.84   15  
  5 Bryant, Deaglan            7 Wildcats-LE            24.75      22.52   14  
  6 Moore, Cohen               7 Aqua Aces-OH           23.74      22.55   13  
  7 Culp, RJ                   7 DYP                    24.80      22.61   12  
  8 Shopbell, Evan             7 Aqua Aces-OH           26.48      22.93   11  
  9 Gasper, Angelo             7 Aqua Aces-OH           22.14      23.91    9  
 10 Schlif, Casey              7 French Creek-LE           NT      31.46    7  
 
Event 31  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Khan, Asma N               6 RYD-LE                 22.33      18.80   20  
  2 Parsons, Mackenzie         6 Aqua Aces-OH           21.49      25.62   17  
  3 Collins, Kendall           6 YMCA Of Wooster-LE     29.68      29.33   16  
  4 Grubbs, Jaimy              5 Aqua Aces-OH           27.71      29.87   15  
  5 Kirkpatrick, Mackenzie P   6 French Creek-LE      1:00.19    1:20.97   14  
 
Event 32  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Isaiah            6 Aqua Aces-OH           24.38      21.70   20  
  2 Minarcheck, Brenden        6 DYP                    31.30      30.39   17  
  3 Gonzalez, Jasef C          6 French Creek-LE        42.42      30.75   16  
  4 Nickoli, Trey              5 Aqua Aces-OH           31.85      31.13   15  
 -- Herring, Ezra              6 DYP                    26.04         DQ  
 
Event 33  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Syme, Jessica             14 YMCA Of Wooster-LE     27.32      26.99   20  
  2 Davis, Sophia K           12 YMCA Of Wooster-LE     27.44      27.21   17  
  3 Mason, Sarah              13 AYF                    28.43      27.44   16  
  4 Leon, Macki               13 Aqua Aces-OH           27.20      27.54   15  
  5 Reynolds, Abby            13 Aqua Aces-OH           28.01      27.80   14  
  6 Welsh, Athena             13 AYF                    28.25      28.11   13  
  7 Stratton, Abigail L       14 Tiger Sharks-LE        28.47      28.13   12  
  8 Bogner, Meghan E          14 YMCA Of Wooster-LE     30.61      28.51   11  
  9 Marshall, Madison E       13 Tiger Sharks-LE        28.72      28.52    9  
 10 Rice, Hannah E            14 YMCA Of Wooster-LE     28.99      28.62    7  
 11 Brunn, Samantha J         14 YMCA Of Wooster-LE     29.02      29.61    6  
 12 Flinn-Johnson, Bree A     14 YMCA Of Wooster-LE     30.19      29.65    5  
 13 Buss, Megan N             14 YMCA Of Wooster-LE     29.54      29.78    4  
 14 Suggs, Kathryn A          15 YMCA Of Wooster-LE     30.76      29.98    3  
 15 Gingery, Jordan L         14 YMCA Of Wooster-LE     30.71      30.41    2  
 16 Lumsden, Halle            13 French Creek-LE        32.72      30.50    1  
 17 Polgar, Laura             14 Sea Turtles            31.12      30.72  
 18 Wenger, Gillian R         13 YMCA Of Wooster-LE     33.59      31.78  
 19 Ward, Katherine A         13 YMCA Of Wooster-LE     33.03      32.48  
 20 Schafer, Payton           14 YMCA Of Wooster-LE     31.86      32.51  
 21 Lumsden, Alex R           12 French Creek-LE        33.88      33.07  
 22 Perkins, Alex             14 Aqua Aces-OH           30.00      33.51  
 23 Michael, Sierra R         10 French Creek-LE        39.33      39.09  
 24 Walters, Camryn R         12 French Creek-LE        46.14      39.80  
 25 Reinker, Amy              12 French Creek-LE        38.82      40.00  
 26 Buller, Katherine         11 French Creek-LE        39.48      42.27  
 
Event 34  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schlitt, Thomas           13 Aqua Aces-OH           25.62      25.85   20  
  2 Rooney, Eddie P           12 YMCA Of Wooster-LE     26.87      26.13   17  
  3 Schafer, Brant A          15 YMCA Of Wooster-LE     26.33      26.32   16  
  4 Bloch, Emilio O           14 CPLY                   26.52      26.84   15  
  5 Webb, Jack                14 Sea Turtles            27.97      26.95   14  
  6 Cornelius, Nathaniel S    12 YMCA Of Wooster-LE     28.63      27.72   13  
  7 Cordrey, Kyle             13 Aqua Aces-OH           29.13      27.90   12  
  8 Chidsey, Matthew          13 YMCA Of Wooster-LE     28.06      27.92   11  
  9 Caye, Alex                13 CPLY                   28.78      29.02    9  
 10 Butt, Matthew T           13 YMCA Of Wooster-LE     30.07      29.08    7  
 11 Suggs, Grady              13 YMCA Of Wooster-LE     30.10      29.61    6  
 12 Randall, Jacob            14 Aqua Aces-OH           29.95      29.95    5  
 13 Grzincic, Ian             10 Wildcats-LE            31.45      30.63    4  
 14 Kincaid, Joseph R         15 YMCA Of Wooster-LE     31.81      32.07    3  
 15 Madden, Jackson           10 CPLY                      NT      32.93    2  
 16 Goetz, Jake               13 Aqua Aces-OH           35.70      34.48    1  
 17 Moses, William C          10 French Creek-LE        43.32      39.60  
 18 Sibilia, Joseph V         13 YMCA Of Wooster-LE     42.18      40.59  
 19 Skolniki, Bret             9 YMCA Of Wooster-LE        NT      46.15  
 
Event 35  Girls 12 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Myers, Leanna             12 DYP                    34.75      35.19   20  
  2 Schutjer, Elyse C         12 Aqua Aces-OH           35.09      35.22   17  
  3 George, Emma C            12 CPLY                   38.16      35.36   16  
  4 Hamby, Jenna              12 AYF                    41.59      40.46   15  
 -- Hayward, Logan A          12 Sea Turtles            49.53         DQ  
Non-Award Division  
  1 DeBracy, Lauren           12 Aqua Aces-OH           33.02      32.27  
 
Event 36  Boys 12 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Osoteo, Evan J            12 French Creek-LE           NT      37.14   20  
  2 Grzincic, Joshua          12 Wildcats-LE            38.88      40.69   17  
  3 McClaren, Ryan            12 CPLY                   40.45      44.11   16  
 
Event 37  Girls 11 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bute, Laura A             11 CPLY                   33.93      32.59   20  
  2 Meldrum, Natalie          11 DYP                    33.93      32.89   17  
  3 Davis, Fiona G            11 YMCA Of Wooster-LE     33.89      33.36   16  
  4 Dempsey, Rachel           11 Wildcats-LE            36.87      34.36   15  
  5 Kim, Min-Kyung            11 YMCA Of Wooster-LE        NT      35.69   14  
  6 Stratton, Chloe E         11 Tiger Sharks-LE        36.29      36.13   13  
  7 Brinkerhoff, Brittany     11 YMCA Of Wooster-LE     40.07      39.90   12  
  8 Switzer, Mya              11 Aqua Aces-OH           38.00      40.16   11  
  9 Polgar, Rose              11 Sea Turtles            47.21      40.65    9  
 10 Lis, Cassandra N          11 RYD-LE                 43.21      42.76    7  
 11 McClellan, Rebecca L      11 Tiger Sharks-LE        42.79      44.11    6  
 12 Carrington, Amanda        11 AYF                    55.96      52.03    5  
 
Event 38  Boys 11 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Foster, Tyler M           11 YMCA Of Wooster-LE     34.47      33.35   20  
  2 Weatherbee, Chase         11 DYP                    41.72      34.54   17  
  3 Schafer, Kagan            11 YMCA Of Wooster-LE     36.32      34.93   16  
  4 Kramer, Jack B            11 Tiger Sharks-LE        35.93      36.25   15  
  5 Suggs, Parker             11 YMCA Of Wooster-LE   1:04.90      39.84   14  
  6 Parianos, Joseph P        11 Tiger Sharks-LE        39.49      40.16   13  
  7 Kirkpatrick, Billy        11 Sea Turtles            52.47      55.77   12  
 
Event 39  Girls 10 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dyer, Madeline H          10 YMCA Of Wooster-LE     37.97      38.90   20  
  2 Miller, Holly C           10 YMCA Of Wooster-LE     39.53      39.45   17  
  3 Sibilia, Michelle A       10 YMCA Of Wooster-LE     43.42      39.48   16  
  4 Nichols, Sheri            10 Aqua Aces-OH           39.71      39.84   15  
  5 Williams, Bristyn         10 Aqua Aces-OH           39.55      40.17   14  
  6 Moore, Sage               10 Aqua Aces-OH           42.00      42.92   13  
  7 Fontanez, Jessica A       10 Tiger Sharks-LE        42.21      43.10   12  
  8 Vicary, Katie             10 Aqua Aces-OH           42.64      44.60   11  
  9 Michael, Sierra R         10 French Creek-LE           NT      44.78    9  
 10 Whelan, Summer K          10 RYD-LE                 45.28      45.61    7  
 11 Cascio, Kayley N          10 Sea Turtles            49.97      49.11    6  
 12 Jacobs, Hailey            10 Aqua Aces-OH         1:02.95      55.32    5  
 -- Yonkof, Bethany           10 Sea Turtles            44.81         DQ  
Non-Award Division  
  1 Stevens, Alana C          10 Tiger Sharks-LE        37.61      36.03  
  2 DiCerce, Annalisa         10 Wildcats-LE            38.08      36.22  
 
Event 40  Boys 10 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Cornelius, Benjamin C     10 YMCA Of Wooster-LE     37.87      36.71   20  
  2 Grzincic, Ian             10 Wildcats-LE            40.30      36.83   17  
  3 Eichler, Cayman P         10 Aqua Aces-OH           39.52      36.91   16  
  4 Lantis, Joshua S          10 YMCA Of Wooster-LE     39.95      39.87   15  
  5 Cordrey, Kenton           10 Aqua Aces-OH           42.04      41.98   14  
  6 Madden, Jackson           10 CPLY                      NT      44.49   13  
  7 Schoen, Clay              10 Aqua Aces-OH           53.05      48.89   12  
 
Event 41  Girls 9 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weeks, Lilian              9 Aqua Aces-OH           42.91      41.28   20  
  2 Robb, Jamyson              9 AYF                    43.07      42.67   17  
  3 Evans, Amy                 9 Aqua Aces-OH           43.71      44.29   16  
  4 Jones, Alison G            9 CPLY                   45.13      46.50   15  
  5 Regovich, Elizabeth        9 Wildcats-LE               NT      51.80   14  
  6 Mathews, Abigail E         9 YMCA Of Wooster-LE     50.20      52.05   13  
  7 Mastandrea, Summer         9 Wildcats-LE            56.73    1:01.13   12  
 -- Lis, Megan R               9 RYD-LE                 53.19         DQ  
 -- Trout, Jocelyn R           9 RYD-LE                 48.20         DQ  
 -- Attle, Christine           9 Aqua Aces-OH              NT         DQ  
 
Event 43  Girls 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dempsey, Sally             8 Wildcats-LE            19.42      18.64   20  
  2 Sanchez, Leah A            8 YMCA Of Wooster-LE     18.19      18.81   17  
  3 Culotta, Victoria          8 Wildcats-LE            18.34      19.27   16  
  4 Lewis, Evie R              8 Tiger Sharks-LE        18.93      19.95   15  
  5 Anderson, Jordan           8 AYF                    20.20      20.65   14  
  6 George, Clare              8 CPLY                   23.20      20.82   13  
  7 Fiorta, Emma               8 Wildcats-LE            21.59      21.36   12  
  8 Grzincic, Sydney           8 Wildcats-LE            19.81      22.11   11  
  9 McClaren, Megan            8 CPLY                   22.20      22.28    9  
 10 Cochran, Audrey R          8 YMCA Of Wooster-LE     20.86      22.37    7  
 11 Woodburn, Gabby            8 CPLY                   22.44      22.91    6  
 12 Whelan, Sanibel M          8 RYD-LE                 21.86      23.07    5  
 13 Perkins, Ava               8 Aqua Aces-OH           23.19      23.74    4  
 14 Serafinchon, Emily R       8 YMCA Of Wooster-LE     23.48      24.06    3  
 15 Mastandrea, Lucy           8 Wildcats-LE            22.82      24.15    2  
 16 Gallo, Kate E              8 Sea Turtles            23.30      25.89    1  
 17 Ludwig, Emily              8 Aqua Aces-OH           31.75      27.14  
 18 Vicary, Grace              8 Aqua Aces-OH           29.00      27.22  
 19 Mangan, Macy               8 Aqua Aces-OH           24.51      27.68  
 20 Bucci, Kayla D             8 French Creek-LE        30.37      30.00  
 
Event 44  Boys 8 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holmes, Tanner             8 Aqua Aces-OH           18.73      18.15   20  
  2 Hong, Tyler                8 Sea Turtles            18.39      20.29   17  
  3 Wolke, Christian K         8 RYD-LE                 20.64      22.14   16  
  4 Minarcheck, Jaden          8 DYP                    23.22      23.87   15  
  5 Turnbull, Keith J          8 Tiger Sharks-LE        24.65      28.67   14  
  6 Gonzalez, Dylan Z          8 French Creek-LE           NT      31.39   13  
  7 Schoen, Brody              8 Aqua Aces-OH           31.00      34.66   12  
 -- Schuster, Triton           8 Aqua Aces-OH           28.58         DQ  
 
Event 45  Girls 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nagle, Mia A               7 CPLY                   21.63      21.38   20  
  2 Bugara, Baila              7 AYF                    27.38      23.06   17  
  3 Grubbs, Troie              7 Aqua Aces-OH           25.27      24.65   16  
  4 Mowrer, Hailey R           7 YMCA Of Wooster-LE     23.47      25.51   15  
  5 Burk, Madelyn S            7 RYD-LE                 30.52      30.14   14  
  6 Kirkpatrick, Emily         7 Sea Turtles            24.23      32.38   13  
 
Event 46  Boys 7 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sibilia, Johnny P          7 YMCA Of Wooster-LE     20.48      19.59   20  
  2 Parsons, Bailey            7 Aqua Aces-OH           21.34      19.90   17  
  3 Moore, Cohen               7 Aqua Aces-OH           33.00      28.74   16  
  4 Bryant, Deaglan            7 Wildcats-LE               NT      29.82   15  
  5 Culp, RJ                   7 DYP                    39.37      34.16   14  
  6 Gasper, Angelo             7 Aqua Aces-OH           31.08      36.76   13  
 
Event 47  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Khan, Asma N               6 RYD-LE                 27.72      24.50   20  
  2 Grubbs, Jaimy              5 Aqua Aces-OH           45.00      36.89   17  
 
Event 48  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Isaiah            6 Aqua Aces-OH              NT      35.99   20  
 -- Gonzalez, Jasef C          6 French Creek-LE           NT         DQ  
 -- Nickoli, Trey              5 Aqua Aces-OH              NT         DQ  
 
Event 49  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Syme, Julia               12 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:08.12   20  
  2 Stratton, Abigail L       14 Tiger Sharks-LE      1:12.35    1:10.25   17  
      32.21   38.04                                                
  3 Erich, Samantha           12 Wildcats-LE               NT    1:22.61   16  
   50:00.00                           48.16                        
  4 Suggs, Kathryn A          15 YMCA Of Wooster-LE   1:19.60    1:24.03   15  
      36.45   47.58                                                
  5 Brugh, LeeAnna            13 AYF                  1:27.05    1:24.42   14  
      36.82   47.60                                                
  6 Polgar, Laura             14 Sea Turtles          1:28.26    1:25.38   13  
      37.44   47.94                                                
  7 Perkins, Alex             14 Aqua Aces-OH         1:17.00    1:34.85   12  
      41.62   53.23                                                
  8 Whelan, Summer K          10 RYD-LE                    NT    1:42.60   11  
   18:20.00 8:20.00                   56.40                        
 
Event 50  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bloch, Emilio O           14 CPLY                 1:03.80    1:01.54   20  
      29.19   32.35                                                
  2 Braumbaugh, Jake H        13 CPLY                 1:06.68    1:02.93   17  
      29.41   33.52                                                
  3 Schafer, Brant A          15 YMCA Of Wooster-LE   1:04.35    1:04.70   16  
      30.17   34.53                                                
  4 Hong, Marcus J            12 Sea Turtles               NT    1:05.34   15  
      30.80   34.54                                                
  5 Schlitt, Thomas           13 Aqua Aces-OH         1:08.66    1:07.48   14  
      31.03   36.45                                                
  6 Rooney, Eddie P           12 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:09.68   13  
      31.83   37.85                                                
  7 Cordrey, Kyle             13 Aqua Aces-OH         1:23.00    1:11.46   12  
  8 Webb, Jack                14 Sea Turtles          1:14.19    1:11.90   11  
      32.10   39.80                                                
  9 Cornelius, Nathaniel S    12 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:13.11    9  
      32.79   40.32                                                
 10 Suggs, Grady              13 YMCA Of Wooster-LE   1:18.84    1:16.49    7  
      35.86   40.63                                                
 11 Chimes, Eric C            11 RYD-LE                    NT    1:20.37    6  
      36.67   43.70                                                
 12 Norman, Eric E            10 RYD-LE                    NT    1:26.86    5  
      39.75   47.11                                                
 
Event 51  Girls 12 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Schutjer, Elyse C         12 Aqua Aces-OH         1:06.99    1:05.95   20  
      31.81   34.14                                                
  2 Fuller, Julia M           12 Tiger Sharks-LE      1:08.84    1:08.04   17  
      32.78   35.26                                                
  3 Smith, Skylar             12 Wildcats-LE          1:07.48    1:09.39   16  
      33.95   35.44                                                
  4 Sobiech, Rebecca G        12 RYD-LE               1:18.51    1:09.53   15  
  5 Sim, Leah                 12 YMCA Of Wooster-LE   1:17.48    1:11.48   14  
      33.81   37.67                                                
  6 Stratton, Emily L         12 Tiger Sharks-LE      1:11.53    1:11.53   13  
      33.26   38.27                                                
  7 Tieche, Leah M            12 YMCA Of Wooster-LE   1:11.13    1:11.76   12  
      33.29   38.47                                                
  8 Rhodes, Samantha          12 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:59.26   11  
    1:59.46                                                        
 
Event 52  Boys 12 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Bryke           12 Aqua Aces-OH         1:03.58    1:03.82   20  
      28.33   35.49                                                
  2 Schmidt, Cameron T        12 YMCA Of Wooster-LE   1:06.68    1:08.89   17  
      32.50   36.39                                                
  3 Sexton, Drew              12 TUSC                      NT    1:09.52   16  
      32.75   36.77                                                
  4 FitzGerald, Michael J     12 Sea Turtles          1:15.71    1:11.79   15  
      34.58   37.21                                                
  5 Grzincic, Joshua          12 Wildcats-LE          1:18.88    1:19.33   14  
      37.47   41.86                                                
Non-Award Division  
  1 Weeks, Drew               12 Aqua Aces-OH         1:02.70      59.24  
      27.45   31.79                                                
 
Event 53  Girls 11 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Lewis, Lily M             11 Tiger Sharks-LE      1:04.95    1:04.64   20  
      30.97   33.67                                                
  2 Dempsey, Rachel           11 Wildcats-LE          1:14.48    1:12.29   17  
      34.37   37.92                                                
  3 Matlock, Rachel R         11 Sea Turtles          1:19.78    1:21.90   16  
      38.31   43.59                                                
  4 Swank, Breanna            11 Aqua Aces-OH              NT    1:22.55   15  
      38.06   44.49                                                
  5 Fiorta, Maria             11 Wildcats-LE          1:25.61    1:27.14   14  
      43.30   43.84                                                
 
Event 54  Boys 11 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Alec B           11 CPLY                 1:04.90    1:04.12   20  
      30.40   33.72                                                
  2 Heller, Michael T         11 Tiger Sharks-LE      1:13.97    1:07.04   17  
      31.62   35.42                                                
  3 Haring, David             11 Aqua Aces-OH         1:12.27    1:10.01   16  
      33.16   36.85                                                
  4 Cochran, Andrew C         11 YMCA Of Wooster-LE   1:16.39    1:12.51   15  
      35.02   37.49                                                
  5 Regovich, Brian           11 Wildcats-LE          1:17.59    1:15.59   14  
      35.05   40.54                                                
  6 Gasper, Dominic           11 Aqua Aces-OH         1:28.38    1:19.64   13  
      36.92   42.72                                                
  7 Collins, Lucas R          11 YMCA Of Wooster-LE   1:25.70    1:19.99   12  
      37.83   42.16                                                
  8 Serafinchon, Benjamin J   11 YMCA Of Wooster-LE   1:17.95    1:20.82   11  
      39.10   41.72                                                
  9 Rush, Robbie R            11 Tiger Sharks-LE      1:27.56    1:27.78    9  
      40.00   47.78                                                
 10 Kirkpatrick, Billy        11 Sea Turtles          1:29.29    1:35.92    7  
      45.24   50.68                                                
 
Event 55  Girls 10 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stevens, Alana C          10 Tiger Sharks-LE      1:13.62    1:13.57   20  
      35.35   38.22                                                
  2 Udovich, Rebecca          10 Wildcats-LE          1:17.29    1:14.06   17  
      34.77   39.29                                                
  3 Vizmeg, Lorna E           10 Tiger Sharks-LE      1:15.03    1:14.15   16  
      35.78   38.37                                                
  4 Williams, Bristyn         10 Aqua Aces-OH         1:18.15    1:16.25   15  
      36.69   39.56                                                
  5 Sibilia, Michelle A       10 YMCA Of Wooster-LE   1:20.40    1:17.16   14  
      37.42   39.74                                                
  6 Culp, Adrianna            10 DYP                  1:16.92    1:18.06   13  
      38.19   39.87                                                
  7 Vicary, Katie             10 Aqua Aces-OH         1:18.76    1:22.35   12  
  8 Fontanez, Jessica A       10 Tiger Sharks-LE      1:17.44    1:22.53   11  
      41.48   41.05                                                
  9 Nichols, Sheri            10 Aqua Aces-OH         1:22.70    1:22.62    9  
      39.64   42.98                                                
 10 Moore, Sage               10 Aqua Aces-OH         1:29.64    1:24.77    7  
      39.36   45.41                                                
 11 Kaminsky, Alexandra       10 DYP                  1:40.93    1:31.24    6  
      41.67   49.57                                                
 12 Francis, Kianna           10 Aqua Aces-OH         1:49.75    1:32.94    5  
    1:33.04                                                        
 13 Jacobs, Hailey            10 Aqua Aces-OH         1:30.49    1:35.47    4  
      42.77   52.70                                                
 
Event 56  Boys 10 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Madden, Jackson           10 CPLY                      NT    1:15.48   20  
      35.61   39.87                                                
  2 Grebb, Kyle D             10 Tiger Sharks-LE      1:24.14    1:18.71   17  
      36.89   41.82                                                
  3 Lantis, Joshua S          10 YMCA Of Wooster-LE   1:23.19    1:21.50   16  
      37.99   43.51                                                
  4 Cordrey, Kenton           10 Aqua Aces-OH         1:25.14    1:23.60   15  
    1:23.65                                                        
  5 Thomas, Trace             10 DYP                  1:33.17    1:33.36   14  
      42.12   51.24                                                
  6 Taylor, Ben               10 Aqua Aces-OH         1:42.43    1:34.98   13  
 
Event 57  Girls 9 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weeks, Lilian              9 Aqua Aces-OH         1:25.71    1:21.16   20  
      40.58   40.58                                                
  2 Jones, Alison G            9 CPLY                 1:30.95    1:21.51   17  
      40.49   41.02                                                
  3 Mathews, Abigail E         9 YMCA Of Wooster-LE   1:35.73    1:33.60   16  
      45.93   47.67                                                
  4 Nickoli, Ellie             9 Aqua Aces-OH         1:32.00    1:36.67   15  
      44.94   51.73                                                
  5 Sobiech, Genna M           9 RYD-LE               1:38.45    1:37.52   14  
      45.61   51.91                                                
 
Event 58  Boys 9 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Meininger, Tanner D        9 YMCA Of Wooster-LE   1:35.00    1:34.15   20  
      43.24   50.91                                                
 -- Cho, Jungsang              9 Aqua Aces-OH         1:54.00         DQ  
      44.11   52.89                                                
 
Event 59  Girls 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lewis, Evie R              8 Tiger Sharks-LE        37.10      35.68   20  
  2 DiLullo, Gina M            8 Tiger Sharks-LE        38.16      36.37   17  
  3 Sanchez, Leah A            8 YMCA Of Wooster-LE     35.62      37.28   16  
  4 Dempsey, Sally             8 Wildcats-LE            40.24      37.50   15  
  5 Anderson, Jordan           8 AYF                    40.59      38.26   14  
  6 George, Clare              8 CPLY                   40.65      39.63   13  
  7 Woodburn, Gabby            8 CPLY                   42.93      39.68   12  
  8 Whelan, Sanibel M          8 RYD-LE                 41.81      40.46   11  
  9 McClaren, Megan            8 CPLY                   42.80      42.07    9  
 10 Fiorta, Emma               8 Wildcats-LE            42.30      42.22    7  
 11 Grzincic, Sydney           8 Wildcats-LE            41.61      43.76    6  
 12 Grove, Faith               8 Aqua Aces-OH           49.14      43.78    5  
 13 Mastandrea, Lucy           8 Wildcats-LE            41.22      44.01    4  
 14 Serafinchon, Emily R       8 YMCA Of Wooster-LE     44.13      44.57    3  
 15 Pofok, Kate                8 Sea Turtles            52.06      45.76    2  
 16 Perkins, Ava               8 Aqua Aces-OH           43.75      47.18    1  
 17 Vicary, Grace              8 Aqua Aces-OH           56.33      49.61  
 
Event 60  Boys 8 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holmes, Tanner             8 Aqua Aces-OH           37.90      35.56   20  
  2 Hong, Tyler                8 Sea Turtles            38.00      35.68   17  
  3 Wolke, Christian K         8 RYD-LE                 40.21      38.92   16  
  4 Minarcheck, Jaden          8 DYP                    44.35      40.18   15  
  5 Montag, Mitchell W         8 RYD-LE                 43.98      41.95   14  
  6 Anderson, Noah             8 Aqua Aces-OH           45.99      42.70   13  
  7 Schuster, Triton           8 Aqua Aces-OH           45.18      46.89   12  
  8 Turnbull, Keith J          8 Tiger Sharks-LE        44.69      49.29   11  
  9 Gonzalez, Dylan Z          8 French Creek-LE        59.13      49.79    9  
 10 Schoen, Brody              8 Aqua Aces-OH         1:01.77      56.04    7  
 
Event 61  Girls 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nagle, Mia A               7 CPLY                   43.89      42.13   20  
  2 Francis, Alayna            7 Aqua Aces-OH           51.31      42.34   17  
  3 Bugara, Baila              7 AYF                    47.16      46.43   16  
  4 Kirkpatrick, Emily         7 Sea Turtles            48.35      49.02   15  
  5 Mowrer, Hailey R           7 YMCA Of Wooster-LE     47.42      49.21   14  
  6 Sprenger, Paighten M       7 French Creek-LE      1:31.00    1:00.08   13  
 
Event 62  Boys 7 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sibilia, Johnny P          7 YMCA Of Wooster-LE     41.45      39.40   20  
  2 Parsons, Bailey            7 Aqua Aces-OH           41.81      40.78   17  
  3 McDaniel, Rylan            7 Aqua Aces-OH           56.27      46.26   16  
  4 Pofok, George              7 Sea Turtles            48.08      46.69   15  
  5 Culp, RJ                   7 DYP                       NT      50.37   14  
  6 Bryant, Deaglan            7 Wildcats-LE            54.61      53.57   13  
  7 Schlif, Casey              7 French Creek-LE           NT    1:07.70   12  
 
Event 63  Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Khan, Asma N               6 RYD-LE                 46.66      41.66   20  
  2 Collins, Kendall           6 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:15.59   17  
 
Event 64  Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nickoli, Trey              5 Aqua Aces-OH         1:20.50    1:00.80   20  
  2 Herring, Ezra              6 DYP                       NT    1:00.91   17  
 
Event 65  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Syme, Jessica             14 YMCA Of Wooster-LE     59.09      58.79   20  
      27.98   30.81                                                
  2 Davis, Sophia K           12 YMCA Of Wooster-LE   1:00.93      59.13   17  
      28.38   30.75                                                
  3 Basinger, Samantha        13 Aqua Aces-OH         1:00.12    1:00.61   16  
      29.14   31.47                                                
  4 Leon, Macki               13 Aqua Aces-OH           59.74    1:00.73   15  
      29.20   31.53                                                
  5 Reynolds, Abby            13 Aqua Aces-OH         1:02.67    1:01.60   14  
      29.75   31.85                                                
  6 Rice, Hannah E            14 YMCA Of Wooster-LE   1:03.13    1:02.38   13  
  7 Welsh, Athena             13 AYF                  1:03.92    1:03.41   12  
      29.24   34.17                                                
  8 Mason, Sarah              13 AYF                  1:08.28    1:04.70   11  
      30.67   34.03                                                
  9 Brunn, Samantha J         14 YMCA Of Wooster-LE   1:06.51    1:06.54    9  
      31.89   34.65                                                
 10 Buss, Megan N             14 YMCA Of Wooster-LE   1:07.65    1:07.02    7  
      31.78   35.24                                                
 11 Wenger, Gillian R         13 YMCA Of Wooster-LE   1:14.69    1:07.30    6  
      32.51   34.79                                                
 12 Flinn-Johnson, Bree A     14 YMCA Of Wooster-LE   1:06.94    1:07.34    5  
      32.41   34.93                                                
 13 Gingery, Jordan L         14 YMCA Of Wooster-LE   1:07.67    1:07.49    4  
      32.79   34.70                                                
 14 Suggs, Kathryn A          15 YMCA Of Wooster-LE   1:11.54    1:08.06    3  
      32.52   35.54                                                
 15 Hynd, Meadow              10 Wildcats-LE          1:09.48    1:09.57    2  
 16 Polgar, Laura             14 Sea Turtles          1:10.55    1:10.20    1  
      32.60   37.60                                                
 17 Ward, Katherine A         13 YMCA Of Wooster-LE   1:15.06    1:14.68  
      35.00   39.68                                                
 18 Lewis, Evie R              8 Tiger Sharks-LE           NT    1:20.49  
      38.62   41.87                                                
 19 Borelle, Madison B        13 CPLY                 1:34.56    1:31.61  
      42.85   48.76                                                
 20 Williams, Jaelin          11 YMCA Of Wooster-LE   2:15.57    1:52.55  
 
Event 66  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Braumbaugh, Jake H        13 CPLY                   59.84      57.20   20  
      27.60   29.60                                                
  2 Bloch, Emilio O           14 CPLY                   59.39      57.80   17  
      28.19   29.61                                                
  3 Rooney, Eddie P           12 YMCA Of Wooster-LE     59.67      58.48   16  
      28.08   30.40                                                
  4 Hong, Marcus J            12 Sea Turtles          1:00.04      59.14   15  
      28.25   30.89                                                
  5 Schafer, Brant A          15 YMCA Of Wooster-LE   1:00.68      59.33   14  
      28.22   31.11                                                
  6 Webb, Jack                14 Sea Turtles          1:03.71    1:00.10   13  
      28.60   31.50                                                
  7 Watson, Jared S           13 AYF                  1:02.60    1:01.43   12  
  8 Cordrey, Kyle             13 Aqua Aces-OH         1:04.58    1:01.99   11  
      29.33   32.66                                                
  9 Cornelius, Nathaniel S    12 YMCA Of Wooster-LE   1:02.58    1:02.02    9  
      29.53   32.49                                                
 10 Butt, Matthew T           13 YMCA Of Wooster-LE   1:12.50    1:05.36    7  
      31.25   34.11                                                
 11 Suggs, Grady              13 YMCA Of Wooster-LE   1:07.75    1:06.60    6  
      31.73   34.87                                                
 12 Randall, Jacob            14 Aqua Aces-OH         1:10.56    1:08.12    5  
      31.78   36.34                                                
 13 Kincaid, Joseph R         15 YMCA Of Wooster-LE   1:12.48    1:10.64    4  
      34.06   36.58                                                
 14 Foster, Tyler M           11 YMCA Of Wooster-LE   1:09.74    1:11.32    3  
      33.00   38.32                                                
 15 Goetz, Jake               13 Aqua Aces-OH         1:25.96    1:21.53    2  
      36.32   45.21                                                
 16 Moses, William C          10 French Creek-LE      1:45.12    1:40.09    1  
      43.76   56.33                                                
 17 Sibilia, Joseph V         13 YMCA Of Wooster-LE   1:41.44    1:41.84  
      45.97   55.87                                                
 
Event 67  Girls 12 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 DeBracy, Lauren           12 Aqua Aces-OH           34.67      34.26   20  
  2 George, Emma C            12 CPLY                   35.61      35.48   17  
  3 Graham, Sydney M          12 YMCA Of Wooster-LE     37.33      37.19   16  
  4 Dimberio, Rachel N        12 Tiger Sharks-LE        42.30      40.77   15  
  5 Hayward, Logan A          12 Sea Turtles            39.59      41.62   14  
  6 Schwanke, Chloe           12 YMCA Of Wooster-LE     48.64      48.62   13  
  7 Rhodes, Samantha          12 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:10.03   12  
 
Event 68  Boys 12 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Sexton, Drew              12 TUSC                      NT      32.32   20  
B - Division  
  1 Weeks, Drew               12 Aqua Aces-OH           35.10      33.76   20  
  2 Kinkopf, Jared            12 Sea Turtles            35.15      34.72   17  
  3 Rooney, Eddie P           12 YMCA Of Wooster-LE     35.03      35.54   16  
  4 Fehlman, Josh             12 DYP                    39.80      38.12   15  
  5 FitzGerald, Michael J     12 Sea Turtles            42.16      40.31   14  
  6 Osoteo, Evan J            12 French Creek-LE        44.95      41.85   13  
  7 McClaren, Ryan            12 CPLY                   46.19      44.84   12  
 -- Schmidt, Cameron T        12 YMCA Of Wooster-LE     34.42         DQ  
Non-Award Division  
  1 Williams, Bryke           12 Aqua Aces-OH           33.60      31.50  
 
Event 69  Girls 11 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Bute, Laura A             11 CPLY                   35.77      35.67   20  
  2 Lewis, Lily M             11 Tiger Sharks-LE        37.66      36.89   17  
  3 Stratton, Chloe E         11 Tiger Sharks-LE        37.07      38.20   16  
  4 Switzer, Mya              11 Aqua Aces-OH           37.67      39.70   15  
  5 McDaniel, Addi            11 Aqua Aces-OH         1:04.61      40.09   14  
  6 Polgar, Rose              11 Sea Turtles            41.82      40.30   13  
  7 Carrington, Amanda        11 AYF                    42.15      42.08   12  
  8 Matlock, Rachel R         11 Sea Turtles            42.39      42.32   11  
  9 Swank, Breanna            11 Aqua Aces-OH           43.79      42.60    9  
 10 Buller, Katherine         11 French Creek-LE        52.65      50.61    7  
 11 Kendall, Abigail          11 YMCA Of Wooster-LE     49.88      53.02    6  
 12 Williams, Jaelin          11 YMCA Of Wooster-LE   1:02.73      58.42    5  
 
Event 70  Boys 11 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Alec B           11 CPLY                   34.07      35.22   20  
  2 Heller, Michael T         11 Tiger Sharks-LE        37.68      36.61   17  
  3 Weatherbee, Chase         11 DYP                    41.30      36.92   16  
  4 Haring, David             11 Aqua Aces-OH           39.58      39.86   15  
  5 Dillon, Austin            11 DYP                    40.68      40.55   14  
  6 Regovich, Brian           11 Wildcats-LE               NT      42.75   13  
  7 Collins, Lucas R          11 YMCA Of Wooster-LE     43.48      43.31   12  
  8 Rush, Robbie R            11 Tiger Sharks-LE        42.72      43.65   11  
  9 Brunn, Matthew K          11 YMCA Of Wooster-LE     53.59      44.61    9  
 10 Gasper, Dominic           11 Aqua Aces-OH           45.00      45.75    7  
 11 Jensen, Maxwell J         11 Tiger Sharks-LE        48.56      46.01    6  
 12 Kennedy, Patrick          11 Sea Turtles            54.26      49.12    5  
 13 Serafinchon, Benjamin J   11 YMCA Of Wooster-LE     48.70      50.50    4  
 
Event 71  Girls 10 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bess, Gabrielle N         10 RYD-LE                 40.06      38.77   20  
  2 Nutter, Rylie C           10 CPLY                   42.38      40.50   17  
  3 Stanca, Madison           10 Sea Turtles            41.20      40.75   16  
  4 DiCerce, Annalisa         10 Wildcats-LE            41.27      40.90   15  
  5 Dyer, Madeline H          10 YMCA Of Wooster-LE     40.78      41.24   14  
  6 Nichols, Sheri            10 Aqua Aces-OH           44.02      41.49   13  
  7 Williams, Bristyn         10 Aqua Aces-OH           41.85      43.54   12  
  8 Culp, Adrianna            10 DYP                    43.56      43.91   11  
  9 Yonkof, Bethany           10 Sea Turtles            43.91      45.08    9  
 10 Kaminsky, Alexandra       10 DYP                    46.80      46.20    7  
 11 Michael, Sierra R         10 French Creek-LE        47.86      46.57    6  
 12 Butcher, Lexi             10 YMCA Of Wooster-LE        NT      46.60    5  
 13 Cicconetti, Ellie         10 YMCA Of Wooster-LE     46.67      46.61    4  
 14 Cascio, Kayley N          10 Sea Turtles            47.17      47.11    3  
 15 Baith, Jordan             10 YMCA Of Wooster-LE     48.06      48.13    2  
 16 Francis, Kianna           10 Aqua Aces-OH           54.00      52.71    1  
 17 Sprenger, Breanna M       10 French Creek-LE      2:39.71    3:17.63  
 
Event 72  Boys 10 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grebb, Kyle D             10 Tiger Sharks-LE        39.73      40.43   20  
  2 Hong, Nicholas            10 Sea Turtles            42.95      41.16   17  
  3 Holmes, Justice           10 Aqua Aces-OH           40.96      41.66   16  
  4 Cordrey, Kenton           10 Aqua Aces-OH           43.55      42.64   15  
  5 Ward, Kyle S              10 YMCA Of Wooster-LE     44.13      46.54   14  
  6 Thomas, Trace             10 DYP                    49.18      50.46   13  
  7 Guirguis, Tommy           10 Sea Turtles          1:04.69      57.23   12  
 
Event 73  Girls 9 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gallo, Sarah L             9 Sea Turtles            43.53      42.10   20  
  2 Jones, Alison G            9 CPLY                   43.03      45.33   17  
  3 Sobiech, Genna M           9 RYD-LE                 50.92      46.25   16  
  4 McDaniel, Cami             9 Aqua Aces-OH           47.84      46.99   15  
  5 Hunter, Madalynn           9 Aqua Aces-OH           47.86      47.67   14  
  6 Trout, Jocelyn R           9 RYD-LE                 47.97      47.79   13  
  7 Sage, Britney              9 Aqua Aces-OH           48.28      48.83   12  
  8 Regovich, Elizabeth        9 Wildcats-LE            52.25      49.14   11  
  9 Vojtkofsky, Ellie R        9 YMCA Of Wooster-LE     49.88      49.16    9  
 10 Mangan, Molly              9 Aqua Aces-OH           45.00      50.51    7  
 11 Shafer, Jordyn             9 Aqua Aces-OH           52.24      51.82    6  
 12 Mastandrea, Summer         9 Wildcats-LE          1:00.56      52.50    5  
 13 Osoteo, Grace A            9 French Creek-LE        54.29      53.91    4  
 14 Attle, Camille             9 Aqua Aces-OH              NT      57.32    3  
 -- Attle, Christine           9 Aqua Aces-OH           57.00         DQ  
 -- Loguidice, Emma            9 YMCA Of Wooster-LE     50.35         DQ  
 
Event 74  Boys 9 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Toothman, Zach J           9 RYD-LE                 42.71      40.49   20  
  2 Balas, Cameron             9 YMCA Of Wooster-LE     49.66      45.93   17  
  3 Trupo, Luke                9 Sea Turtles            48.79      46.62   16  
  4 Cho, Jungsang              9 Aqua Aces-OH           52.23      48.02   15  
  5 Meininger, Tanner D        9 YMCA Of Wooster-LE     51.57      52.94   14  
  6 Schlif, Colin J            9 French Creek-LE           NT    1:10.67   13  
Non-Award Division  
 -- Skolniki, Bret             9 YMCA Of Wooster-LE        NT         DQ  
 
Event 75  Girls 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DiLullo, Gina M            8 Tiger Sharks-LE        19.81      19.74   20  
  2 Culotta, Victoria          8 Wildcats-LE            21.09      20.36   17  
  3 Sanchez, Leah A            8 YMCA Of Wooster-LE     19.92      20.50   16  
  4 Dempsey, Sally             8 Wildcats-LE            23.02      21.20   15  
  5 Woodburn, Gabby            8 CPLY                   21.94      21.51   14  
  6 Anderson, Jordan           8 AYF                    23.06      21.75   13  
  7 Cochran, Audrey R          8 YMCA Of Wooster-LE     23.16      22.59   12  
  8 Whelan, Sanibel M          8 RYD-LE                 27.08      23.03   11  
  9 McClaren, Megan            8 CPLY                   22.66      23.34    9  
 10 Pofok, Kate                8 Sea Turtles            23.73      23.38    7  
 11 Mangan, Macy               8 Aqua Aces-OH           24.64      23.39    6  
 12 Grzincic, Sydney           8 Wildcats-LE            21.37      23.59    5  
 13 Macnamara, Grace           8 Aqua Aces-OH           25.27      23.61    4  
 14 George, Clare              8 CPLY                   22.79      23.89    3  
 15 Bucci, Kayla D             8 French Creek-LE        23.57      23.98    2  
 16 Serafinchon, Emily R       8 YMCA Of Wooster-LE     25.13      24.36    1  
 17 Ludwig, Emily              8 Aqua Aces-OH           25.05      24.91  
 18 Gallo, Kate E              8 Sea Turtles            24.22      24.96  
 19 Mastandrea, Lucy           8 Wildcats-LE            27.56      25.16  
 20 Grove, Faith               8 Aqua Aces-OH           24.86      26.81  
 21 Perkins, Ava               8 Aqua Aces-OH           24.12      26.91  
 22 Fiorta, Emma               8 Wildcats-LE            23.85      27.13  
 
Event 76  Boys 8 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holmes, Tanner             8 Aqua Aces-OH           20.26      19.40   20  
  2 Hong, Tyler                8 Sea Turtles            18.82      19.71   17  
  3 Wolke, Christian K         8 RYD-LE                 20.06      21.88   16  
  4 Minarcheck, Jaden          8 DYP                    25.36      23.21   15  
  5 Montag, Mitchell W         8 RYD-LE                 22.60      23.86   14  
  6 Anderson, Noah             8 Aqua Aces-OH           28.47      23.97   13  
  7 Gonzalez, Dylan Z          8 French Creek-LE        29.51      27.00   12  
  8 Schoen, Brody              8 Aqua Aces-OH           26.77      28.05   11  
  9 Hall, Drew                 8 Aqua Aces-OH           34.22      35.75    9  
 
Event 77  Girls 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nagle, Mia A               7 CPLY                   22.83      22.37   20  
  2 Kirkpatrick, Emily         7 Sea Turtles            23.92      23.94   17  
  3 Francis, Alayna            7 Aqua Aces-OH           28.00      23.95   16  
  4 Grubbs, Troie              7 Aqua Aces-OH           27.88      24.94   15  
  5 Burk, Madelyn S            7 RYD-LE                 26.97      27.14   14  
  6 Mowrer, Hailey R           7 YMCA Of Wooster-LE     25.82      27.89   13  
  7 Sprenger, Paighten M       7 French Creek-LE        46.28      37.35   12  
 
Event 78  Boys 7 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parsons, Bailey            7 Aqua Aces-OH           20.88      21.38   20  
  2 Sibilia, Johnny P          7 YMCA Of Wooster-LE     24.28      23.74   17  
  3 Pofok, George              7 Sea Turtles            23.11      24.78   16  
  4 Shopbell, Evan             7 Aqua Aces-OH           32.47      26.94   15  
  5 McDaniel, Rylan            7 Aqua Aces-OH           29.18      28.32   14  
  6 Moore, Cohen               7 Aqua Aces-OH           29.55      30.11   13  
  7 Gasper, Angelo             7 Aqua Aces-OH           28.99      30.94   12  
 
Event 79  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parsons, Mackenzie         6 Aqua Aces-OH           30.96      30.62   20  
  2 Collins, Kendall           6 YMCA Of Wooster-LE     37.77      38.23   17  
  3 Kirkpatrick, Mackenzie P   6 French Creek-LE           NT      49.96   16  
 
Event 80  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Herring, Ezra              6 DYP                    30.54      28.86   20  
  2 Francis, Isaiah            6 Aqua Aces-OH           35.77      32.88   17  
  3 Nickoli, Trey              5 Aqua Aces-OH           36.38      36.08   16  
  4 Minarcheck, Brenden        6 DYP                    23.54      36.48   15  
  5 Gonzalez, Jasef C          6 French Creek-LE        47.81      39.89   14  
 
Event 81  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rice, Hannah E            14 YMCA Of Wooster-LE   1:10.35    1:09.22   20  
      33.50   35.72                                                
  2 Welsh, Athena             13 AYF                  1:09.65    1:11.63   17  
      34.43   37.20                                                
  3 Marshall, Madison E       13 Tiger Sharks-LE      1:11.51    1:11.73   16  
      35.03   36.70                                                
  4 Syme, Jessica             14 YMCA Of Wooster-LE   1:11.36    1:12.35   15  
      34.49   37.86                                                
  5 Bogner, Meghan E          14 YMCA Of Wooster-LE   1:15.25    1:12.86   13.5
      35.28   37.58                                                
  5 Reynolds, Abby            13 Aqua Aces-OH         1:17.10    1:12.86   13.5
  7 Smith, Skylar             12 Wildcats-LE          1:13.74    1:13.89   12  
      37.05   36.84                                                
  8 Lumsden, Halle            13 French Creek-LE      1:18.84    1:17.60   11  
      37.62   39.98                                                
  9 Gingery, Jordan L         14 YMCA Of Wooster-LE   1:18.46    1:17.83    9  
      38.05   39.78                                                
 10 Fuller, Julia M           12 Tiger Sharks-LE      1:49.59    1:19.66    7  
 11 Udovich, Rebecca          10 Wildcats-LE               NT    1:20.87    6  
 12 Hynd, Meadow              10 Wildcats-LE               NT    1:20.89    5  
      39.26   41.63                                                
 13 Sobiech, Rebecca G        12 RYD-LE               1:29.68    1:21.80    4  
      40.42   41.38                                                
 14 Schafer, Payton           14 YMCA Of Wooster-LE   1:21.51    1:22.31    3  
      39.78   42.53                                                
 15 Polgar, Laura             14 Sea Turtles          1:20.00    1:22.33    2  
      39.40   42.93                                                
 16 Wenger, Gillian R         13 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:23.94    1  
   11:40.00                           42.78                        
 17 Buss, Megan N             14 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:27.83  
      41.93   45.90                                                
 18 Flinn-Johnson, Bree A     14 YMCA Of Wooster-LE   1:27.87    1:27.90  
      42.17   45.73                                                
 19 Ward, Katherine A         13 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:28.36  
      42.39   45.97                                                
 20 Bess, Gabrielle N         10 RYD-LE                    NT    1:29.39  
      42.85   46.54                                                
 21 Borelle, Madison B        13 CPLY                 1:51.80    1:44.99  
      51.06   53.93                                                
 -- Buller, Katherine         11 French Creek-LE           NT         DQ  
      56.36 1:08.27                                                
 
Event 82  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Braumbaugh, Jake H        13 CPLY                 1:05.23    1:03.74   20  
      31.73   32.01                                                
  2 Watson, Jared S           13 AYF                  1:09.26    1:08.08   17  
      33.27   34.81                                                
  3 Caye, Alex                13 CPLY                 1:13.92    1:12.52   16  
      35.02   37.50                                                
  4 Johnson, Alec B           11 CPLY                 1:17.43    1:14.23   15  
      36.17   38.06                                                
  5 Chidsey, Matthew          13 YMCA Of Wooster-LE   1:14.45    1:15.52   14  
      36.83   38.69                                                
  6 Kinkopf, Jared            12 Sea Turtles               NT    1:16.03   13  
      36.93   39.10                                                
  7 Hong, Marcus J            12 Sea Turtles               NT    1:16.31   12  
      37.65   38.66                                                
  8 Butt, Matthew T           13 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:18.85   11  
      39.07   39.78                                                
  9 Norman, Eric E            10 RYD-LE                    NT    1:24.25    9  
 10 Grzincic, Ian             10 Wildcats-LE               NT    1:24.87    7  
 11 Lantis, Joshua S          10 YMCA Of Wooster-LE   1:43.59    1:27.94    6  
 12 Rush, Robbie R            11 Tiger Sharks-LE           NT    1:40.45    5  
      48.78   51.67                                                
 13 Kincaid, Joseph R         15 YMCA Of Wooster-LE   1:44.51    1:44.27    4  
      50.51   53.76                                                
 14 Sibilia, Joseph V         13 YMCA Of Wooster-LE   2:14.13    2:15.26    3  
 -- Cordrey, Kyle             13 Aqua Aces-OH         1:19.28         DQ  
    1:14.75   31.66                                                
 -- Moses, William C          10 French Creek-LE           NT         DQ  
      56.78                                                        
 
Event 83  Girls 12 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Erich, Samantha           12 Wildcats-LE            37.87      37.94   20  
  2 Schutjer, Elyse C         12 Aqua Aces-OH           38.36      39.09   17  
  3 George, Emma C            12 CPLY                   40.35      40.41   15.5
  3 Stratton, Emily L         12 Tiger Sharks-LE        41.10      40.41   15.5
  5 Tieche, Leah M            12 YMCA Of Wooster-LE     44.74      41.90   14  
  6 Sim, Leah                 12 YMCA Of Wooster-LE     44.77      42.10   13  
  7 Hamby, Jenna              12 AYF                    44.80      44.56   12  
  8 Sobiech, Rebecca G        12 RYD-LE                 46.58      45.00   11  
  9 Reinker, Amy              12 French Creek-LE        52.24      48.99    9  
 10 Walters, Camryn R         12 French Creek-LE           NT      49.34    7  
 11 Hayward, Logan A          12 Sea Turtles            48.40      50.50    6  
 12 Schwanke, Chloe           12 YMCA Of Wooster-LE     54.56      54.13    5  
 13 Rhodes, Samantha          12 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:16.38    4  
 
Event 84  Boys 12 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fialko, Tyler             12 DYP                    38.24      37.34   20  
  2 Weeks, Drew               12 Aqua Aces-OH           39.86      38.12   17  
  3 Fehlman, Josh             12 DYP                    42.10      42.14   16  
  4 McClaren, Ryan            12 CPLY                   56.66      51.14   15  
Non-Award Division  
 -- McDaniel, Hudson          12 Aqua Aces-OH           37.49     X34.56  
 
Event 85  Girls 11 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Meldrum, Natalie          11 DYP                    40.11      38.74   20  
  2 Bute, Laura A             11 CPLY                   39.34      39.16   17  
  3 Kim, Min-Kyung            11 YMCA Of Wooster-LE        NT      42.18   16  
  4 Dempsey, Rachel           11 Wildcats-LE            46.29      42.68   15  
  5 McDaniel, Addi            11 Aqua Aces-OH           42.49      43.67   14  
  6 Polgar, Rose              11 Sea Turtles            46.22      44.95   13  
  7 Swank, Breanna            11 Aqua Aces-OH           45.00      45.16   12  
  8 Switzer, Mya              11 Aqua Aces-OH           50.21      46.24   11  
  9 Lis, Cassandra N          11 RYD-LE                 48.65      46.69    9  
 10 McClellan, Rebecca L      11 Tiger Sharks-LE        46.28      46.93    7  
 11 Fiorta, Maria             11 Wildcats-LE            49.66      49.52    6  
 12 Vojtkofsky, Kate H        11 YMCA Of Wooster-LE     53.24      50.27    5  
 13 Matlock, Rachel R         11 Sea Turtles            50.96      53.15    4  
 14 Schuster, Nicole          11 Aqua Aces-OH           55.02      54.29    3  
 
Event 86  Boys 11 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schafer, Kagan            11 YMCA Of Wooster-LE     40.78      42.24   20  
  2 Gasper, Dominic           11 Aqua Aces-OH           46.84      44.43   17  
  3 Cochran, Andrew C         11 YMCA Of Wooster-LE     43.10      44.63   16  
  4 Parianos, Joseph P        11 Tiger Sharks-LE        44.75      44.85   15  
  5 Dillon, Austin            11 DYP                    47.84      45.07   14  
  6 Chimes, Eric C            11 RYD-LE                 50.70      47.49   13  
  7 Regovich, Brian           11 Wildcats-LE            49.88      47.73   12  
  8 Brunn, Matthew K          11 YMCA Of Wooster-LE     57.61      50.45   11  
  9 Serafinchon, Benjamin J   11 YMCA Of Wooster-LE     53.48      54.19    9  
 10 Jensen, Maxwell J         11 Tiger Sharks-LE        58.60      56.65    7  
 11 Kennedy, Patrick          11 Sea Turtles          1:02.31    1:00.95    6  
 
Event 87  Girls 10 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DiCerce, Annalisa         10 Wildcats-LE            42.14      42.04   20  
  2 Miller, Holly C           10 YMCA Of Wooster-LE     43.16      42.87   17  
  3 Moore, Sage               10 Aqua Aces-OH           43.68      43.63   16  
  4 Udovich, Rebecca          10 Wildcats-LE            45.23      44.81   15  
  5 Hynd, Meadow              10 Wildcats-LE            44.29      45.47   14  
  6 Stanca, Madison           10 Sea Turtles            45.60      45.56   13  
  7 Vizmeg, Lorna E           10 Tiger Sharks-LE        47.28      46.00   12  
  8 Nutter, Rylie C           10 CPLY                   48.23      47.88   11  
  9 Culp, Adrianna            10 DYP                       NT      48.37    9  
 10 Yonkof, Bethany           10 Sea Turtles            49.83      48.38    7  
 11 Cascio, Kayley N          10 Sea Turtles            50.37      49.25    6  
 12 Baith, Jordan             10 YMCA Of Wooster-LE     54.35      54.70    5  
 13 Cicconetti, Ellie         10 YMCA Of Wooster-LE     55.29      55.19    4  
 14 Kaminsky, Alexandra       10 DYP                    57.99      56.19    3  
 
Event 88  Boys 10 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
A - Division  
  1 Eichler, Cayman P         10 Aqua Aces-OH           41.18      41.13   20  
B - Division  
  1 Cornelius, Benjamin C     10 YMCA Of Wooster-LE     43.37      42.24   20  
  2 Hong, Nicholas            10 Sea Turtles            41.63      42.59   17  
  3 Grebb, Kyle D             10 Tiger Sharks-LE        44.37      47.11   16  
Non-Award Division  
  1 Holmes, Justice           10 Aqua Aces-OH           42.71      40.99  
 -- Guirguis, Tommy           10 Sea Turtles          1:05.15         DQ  
 
Event 89  Girls 9 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
B - Division  
  1 Weeks, Lilian              9 Aqua Aces-OH           44.03      44.46   20  
  2 Robb, Jamyson              9 AYF                    48.47      46.59   17  
  3 Evans, Amy                 9 Aqua Aces-OH           49.05      47.80   16  
  4 McDaniel, Cami             9 Aqua Aces-OH           51.41      48.77   15  
  5 Nickoli, Ellie             9 Aqua Aces-OH           52.00      49.91   14  
  6 Gallo, Sarah L             9 Sea Turtles            51.48      51.31   13  
  7 Mathews, Abigail E         9 YMCA Of Wooster-LE     54.97      52.02   12  
  8 Shafer, Jordyn             9 Aqua Aces-OH           51.92      53.21   11  
  9 Mastandrea, Summer         9 Wildcats-LE            55.85      54.27    9  
 10 Heller, Abigail            9 YMCA Of Wooster-LE     59.01      54.54    7  
 11 Loguidice, Emma            9 YMCA Of Wooster-LE     59.87      57.40    6  
 12 Lis, Megan R               9 RYD-LE                 58.92      58.22    5  
 13 Trout, Jocelyn R           9 RYD-LE               1:08.94    1:00.01    4  
 14 Attle, Christine           9 Aqua Aces-OH         1:02.00    1:07.07    3  
 
Event 90  Boys 9 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Toothman, Zach J           9 RYD-LE                 45.03      47.62   20  
  2 Sim, Francis               9 YMCA Of Wooster-LE     56.40      50.48   17  
  3 Balas, Cameron             9 YMCA Of Wooster-LE        NT      57.87   16  
 -- Skolniki, Bret             9 YMCA Of Wooster-LE        NT         DQ  
 -- Cho, Jungsang              9 Aqua Aces-OH           55.00         DQ  
 -- Schlif, Colin J            9 French Creek-LE      1:07.00         DQ  
 
Event 91  Girls 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mastandrea, Lucy           8 Wildcats-LE            22.77      24.10   20  
  2 Dempsey, Sally             8 Wildcats-LE            24.57      24.17   17  
  3 George, Clare              8 CPLY                   23.28      24.62   16  
  4 Culotta, Victoria          8 Wildcats-LE            23.44      24.63   15  
  5 Anderson, Jordan           8 AYF                    23.82      24.65   14  
  6 Cochran, Audrey R          8 YMCA Of Wooster-LE     23.62      24.72   13  
  7 Grove, Faith               8 Aqua Aces-OH           23.42      25.80   12  
  8 Macnamara, Grace           8 Aqua Aces-OH           26.97      25.82   11  
  9 Serafinchon, Emily R       8 YMCA Of Wooster-LE     27.25      26.07    9  
 10 McClaren, Megan            8 CPLY                   26.74      26.15    7  
 11 Woodburn, Gabby            8 CPLY                   36.07      26.64    6  
 12 Pofok, Kate                8 Sea Turtles            27.67      28.79    5  
 13 Fiorta, Emma               8 Wildcats-LE            27.16      29.75    4  
 14 Gallo, Kate E              8 Sea Turtles            29.84      30.18    3  
 15 Bucci, Kayla D             8 French Creek-LE        32.67      31.51    2  
 16 Camargo, Amelia            8 Sea Turtles            44.03      33.99    1  
 -- Ludwig, Emily              8 Aqua Aces-OH           30.63         DQ  
 -- Sanchez, Leah A            8 YMCA Of Wooster-LE     24.07         DQ  
 
Event 92  Boys 8 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wolke, Christian K         8 RYD-LE                 21.88      22.83   20  
  2 Montag, Mitchell W         8 RYD-LE                 26.60      27.20   17  
  3 Minarcheck, Jaden          8 DYP                    33.97      27.92   16  
  4 Gonzalez, Dylan Z          8 French Creek-LE        40.77      31.59   15  
  5 Turnbull, Keith J          8 Tiger Sharks-LE        41.91      32.21   14  
  6 Hall, Drew                 8 Aqua Aces-OH           38.65      38.74   13  
 
Event 93  Girls 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Alayna            7 Aqua Aces-OH           34.71      27.43   20  
  2 Bugara, Baila              7 AYF                    28.25      28.29   17  
  3 Grubbs, Troie              7 Aqua Aces-OH           32.00      29.30   16  
  4 Burk, Madelyn S            7 RYD-LE                 31.05      30.19   15  
 
Event 94  Boys 7 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDaniel, Rylan            7 Aqua Aces-OH           22.85      22.47   20  
  2 Shopbell, Evan             7 Aqua Aces-OH           30.13      27.77   17  
  3 Bryant, Deaglan            7 Wildcats-LE            37.09      34.08   16  
  4 Culp, RJ                   7 DYP                    31.20      34.42   15  
  5 Pofok, George              7 Sea Turtles            39.97      40.73   14  
 -- Schlif, Casey              7 French Creek-LE           NT         DQ  
 -- Gasper, Angelo             7 Aqua Aces-OH           42.51         DQ  
 
Event 95  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Khan, Asma N               6 RYD-LE                 28.18      28.58   20  
  2 Grubbs, Jaimy              5 Aqua Aces-OH           37.00      39.83   17  
 
Event 96  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gonzalez, Jasef C          6 French Creek-LE           NT      37.91   20  
 -- Minarcheck, Brenden        6 DYP                       NT         DQ  
 
Event 97  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Sophia K           12 YMCA Of Wooster-LE   1:13.61    1:14.16   20  
      34.92   39.24                                                
  2 Davis, Fiona G            11 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:19.43   17  
      37.94   41.49                                                
  3 Marshall, Madison E       13 Tiger Sharks-LE      1:20.37    1:21.29   16  
      38.49   42.80                                                
  4 Stratton, Abigail L       14 Tiger Sharks-LE      1:26.24    1:22.25   15  
  5 Mason, Sarah              13 AYF                  1:21.78    1:22.86   14  
      38.48   44.38                                                
  6 Flinn-Johnson, Bree A     14 YMCA Of Wooster-LE   1:25.37    1:24.81   13  
      39.25   45.56                                                
  7 Erich, Samantha           12 Wildcats-LE          1:23.19    1:25.85   12  
      39.87   45.98                                                
  8 Syme, Julia               12 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:26.32   11  
   20:00.00                           46.41                        
  9 Bogner, Meghan E          14 YMCA Of Wooster-LE   1:29.46    1:28.86    9  
      41.79   47.07                                                
 10 Basinger, Samantha        13 Aqua Aces-OH         1:31.18    1:29.78    7  
      43.12   46.66                                                
 11 Lumsden, Alex R           12 French Creek-LE      1:31.64    1:31.10    6  
      42.31   48.79                                                
 12 Brugh, LeeAnna            13 AYF                  1:35.42    1:31.52    5  
      42.04   49.48                                                
 13 Schafer, Payton           14 YMCA Of Wooster-LE   1:32.63    1:32.68    4  
      44.45   48.23                                                
 14 Perkins, Alex             14 Aqua Aces-OH         1:24.55    1:41.02    3  
      46.01   55.01                                                
 15 Borelle, Madison B        13 CPLY                 1:45.97    1:43.80    2  
      49.72   54.08                                                
 16 Fiorta, Maria             11 Wildcats-LE               NT    1:44.08    1  
 17 DiLullo, Gina M            8 Tiger Sharks-LE           NT    1:46.13  
                                      57.25                        
 -- Dimberio, Rachel N        12 Tiger Sharks-LE      1:44.29         DQ  
      50.64   53.59                                                
 -- Myers, Leanna             12 DYP                       NT         DQ  
 
Event 98  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schafer, Brant A          15 YMCA Of Wooster-LE   1:13.75    1:14.77   20  
      34.84   39.93                                                
  2 Cornelius, Nathaniel S    12 YMCA Of Wooster-LE        NT    1:18.02   17  
      37.19   40.83                                                
  3 Braumbaugh, Jake H        13 CPLY                 1:23.10    1:18.50   16  
      37.99   40.51                                                
  4 McDaniel, Hudson          12 Aqua Aces-OH         1:24.00    1:19.50   15  
      37.40   42.10                                                
  5 Watson, Jared S           13 AYF                  1:23.79    1:21.66   14  
      38.23   43.43                                                
  6 Randall, Jacob            14 Aqua Aces-OH         1:25.28    1:22.50   13  
      38.89   43.61                                                
  7 Hong, Marcus J            12 Sea Turtles               NT    1:24.51   12  
      39.94   44.57                                                
  8 Parianos, Joseph P        11 Tiger Sharks-LE           NT    1:36.48   11  
      44.38   52.10                                                
  9 Goetz, Jake               13 Aqua Aces-OH         1:36.04    1:38.48    9  
      45.20   53.28                                                
 
Event 99  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         1:52.92    1:54.11   40  
     1) Basinger, Samantha 13           2) Schutjer, Elyse C 12           
     3) Reynolds, Abby 13               4) Leon, Macki 13                 
       28.65    30.38    27.96    27.12                                    
  2 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 1:54.87    1:54.94   34  
     1) Rice, Hannah E 14               2) Buss, Megan N 14               
     3) Brunn, Samantha J 14            4) Syme, Jessica 14               
       29.10    29.54    29.72    26.58                                    
  3 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'B'                 2:02.27    2:03.66   32  
     1) Bogner, Meghan E 14             2) Suggs, Kathryn A 15            
     3) Gingery, Jordan L 14            4) Flinn-Johnson, Bree A 14       
       29.22    32.19    31.39    30.86                                    
  4 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'C'                 2:19.06    2:17.42   30  
     1) Ward, Katherine A 13            2) Loguidice, Emma 9              
     3) Wenger, Gillian R 13            4) Schafer, Payton 14             
       33.65    39.52    31.80    32.45                                    
 
Event 100  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 1:54.56    1:56.78   40  
     1) Chidsey, Matthew 13             2) Suggs, Grady 13                
     3) Butt, Matthew T 13              4) Schafer, Brant A 15            
       28.10    30.34    15.15    43.19                                    
  2 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         1:51.78    2:00.07   34  
     1) Schlitt, Thomas 13              2) Randall, Jacob 14              
     3) Cordrey, Kyle 13                4) Goetz, Jake 13                 
       27.76    30.28    36.42    25.61                                    
  3 USA Ridgewood Y Dolphins-LE  'A'                  2:19.18    2:21.35   32  
     1) Norman, Eric E 10               2) Wolke, Christian K 8           
     3) Toothman, Zach J 9              4) Chimes, Eric C 11              
       33.13    43.24    34.25    30.73                                    
 
Event 101  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 1:57.04    1:58.45   40  
     1) Syme, Julia 12                  2) Kim, Min-Kyung 11              
     3) Davis, Fiona G 11               4) Davis, Sophia K 12             
       28.65    32.49    29.93    27.38                                    
  2 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'B'                 2:10.81    2:11.72   34  
     1) Tieche, Leah M 12               2) Sim, Leah 12                   
     3) Brinkerhoff, Brittany 11        4) Graham, Sydney M 12            
       32.23    33.42    34.43    31.64                                    
  3 Lake County West End YMCA-LE  'A'                 1:52.46    2:15.36   32  
     1) Smith, Skylar 12                2) Dempsey, Rachel 11             
     3) Fiorta, Maria 11                4) Erich, Samantha 12             
       32.32    32.56    40.31    30.17                                    
  4 Cuyahoga Falls Riverfront YMCA-LE  'A'            2:29.91    2:16.17   30  
     1) Dimberio, Rachel N 12           2) McClellan, Rebecca L 11        
     3) Stratton, Emily L 12            4) Stratton, Chloe E 11           
       36.35    36.43    31.70    31.69                                    
  5 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         2:11.68    2:32.65   28  
     1) Swank, Breanna 11               2) McDaniel, Addi 11              
     3) Schuster, Nicole 11             4) DeBracy, Lauren 12             
       36.76    49.70    35.61    30.58                                    
  6 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'C'                 2:38.05    2:49.33   26  
     1) Vojtkofsky, Kate H 11           2) Williams, Jaelin 11            
     3) Kendall, Abigail 11             4) Schwanke, Chloe 12             
       36.86    48.98    43.51    39.98                                    
 
Event 102  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         2:01.17    1:53.61   40  
     1) McDaniel, Hudson 12             2) Haring, David 11               
     3) Williams, Bryke 12              4) Weeks, Drew 12                 
       29.57    30.10    27.49    26.45                                    
  2 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 1:57.90    1:57.45   34  
     1) Cornelius, Nathaniel S 12       2) Foster, Tyler M 11             
     3) Schmidt, Cameron T 12           4) Rooney, Eddie P 12             
       28.72    31.32    31.29    26.12                                    
  3 David YMCA Phantoms  'A'                          2:07.33    2:05.95   32  
     1) Fialko, Tyler 12                2) Dillon, Austin 11              
     3) Fehlman, Josh 12                4) Weatherbee, Chase 11           
       29.85    33.12    32.89    30.09                                    
  4 West Shore Family YMCA  'A'                       2:10.89    2:12.21   30  
     1) Kinkopf, Jared 12               2) Kirkpatrick, Billy 11          
     3) FitzGerald, Michael J 12        4) Hong, Marcus J 12              
       30.88    41.16    33.45    26.72                                    
  5 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'B'                 2:11.20    2:19.14   28  
     1) Schafer, Kagan 11               2) Serafinchon, Benjamin J 11     
     3) Cochran, Andrew C 11            4) Suggs, Parker 11               
       32.92    38.32    35.47    32.43                                    
  6 Cuyahoga Falls Riverfront YMCA-LE  'A'            2:10.39    2:24.95   26  
     1) Heller, Michael T 11            2) Jensen, Maxwell J 11           
     3) Parianos, Joseph P 11           4) Rush, Robbie R 11              
       29.81    38.74    35.97    40.43                                    
 
Event 103  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 2:18.57    2:19.09   40  
     1) Miller, Holly C 10              2) Heller, Abigail 9              
     3) Sibilia, Michelle A 10          4) Dyer, Madeline H 10            
  2 Lake County West End YMCA-LE  'A'                 2:05.95    2:19.50   34  
     1) DiCerce, Annalisa 10            2) Regovich, Elizabeth 9          
     3) Hynd, Meadow 10                 4) Udovich, Rebecca 10            
  3 Cuyahoga Falls Riverfront YMCA-LE  'A'            2:16.81    2:20.02   32  
     1) Fontanez, Jessica A 10          2) DiLullo, Gina M 8              
     3) Vizmeg, Lorna E 10              4) Stevens, Alana C 10            
  4 Ashland Aqua Aces-OH  'B'                         2:34.65    2:37.41   30  
     1) McDaniel, Cami 9                2) Hunter, Madalynn 9             
     3) Sage, Britney 9                 4) Moore, Sage 10                 
  5 West Shore Family YMCA  'A'                       2:35.38    2:39.30   28  
     1) Yonkof, Bethany 10              2) Gallo, Sarah L 9               
     3) Cascio, Kayley N 10             4) Stanca, Madison 10             
  6 USA Ridgewood Y Dolphins-LE  'A'                  2:33.85    2:41.56   26  
     1) Whelan, Summer K 10             2) Sobiech, Genna M 9             
     3) Trout, Jocelyn R 9              4) Bess, Gabrielle N 10           
  7 Ashland Aqua Aces-OH  'C'                         2:48.55    2:49.10   24  
     1) Jacobs, Hailey 10               2) Mangan, Molly 9                
     3) Nickoli, Ellie 9                4) Evans, Amy 9                   
       43.72    42.34    43.91    39.13                                    
  8 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'B'                 2:39.98    2:54.32   22  
     1) Baith, Jordan 10                2) Mathews, Abigail E 9           
     3) Vojtkofsky, Ellie R 9           4) Cicconetti, Ellie 10           
       45.06    44.20    44.82    40.24                                    
  9 Ashland Aqua Aces-OH  'D'                         3:23.10    3:09.93   18  
     1) Shafer, Jordyn 9                2) Attle, Camille 9               
     3) Attle, Christine 9              4) Francis, Kianna 10             
       49.02    48.47    58.69    33.75                                    
 -- Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         2:24.15         DQ  
     1) Nichols, Sheri 10               2) Weeks, Lilian 9                
     3) Vicary, Katie 10                4) Williams, Bristyn 10           
 
Event 104  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         2:21.63    2:37.31   40  
     1) Cordrey, Kenton 10              2) Cho, Jungsang 9                
     3) Schlitt, Bobby 10               4) Taylor, Ben 10                 
       37.00    49.62    31.05    39.64                                    
  2 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 2:26.22    2:46.11   34  
     1) Sim, Francis 9                  2) Balas, Cameron 9               
     3) Skolniki, Bret 9                4) Meininger, Tanner D 9          
       39.94    38.73    47.57    39.87                                    
 
Event 105  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lake County West End YMCA-LE  'A'                 1:09.78    1:17.10   40  
     1) Culotta, Victoria 8             2) Grzincic, Sydney 8             
     3) Fiorta, Emma 8                  4) Dempsey, Sally 8               
       38.25    38.85                                                      
  2 Copley Water Warriors  'A'                        1:13.80    1:19.50   34  
     1) George, Clare 8                 2) McClaren, Megan 8              
     3) Nagle, Mia A 7                  4) Woodburn, Gabby 8              
       40.52    38.98                                                      
  3 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         1:18.93    1:22.97   32  
     1) Mangan, Macy 8                  2) Francis, Alayna 7              
     3) Grubbs, Troie 7                 4) Grove, Faith 8                 
       43.35    39.62                                                      
  4 West Shore Family YMCA  'A'                       1:24.29    1:26.25   30  
     1) Gallo, Kate E 8                 2) Camargo, Amelia 8              
     3) Pofok, Kate 8                   4) Kirkpatrick, Emily 7           
       43.99    42.26                                                      
  5 Ashland Aqua Aces-OH  'B'                         1:34.96    1:33.58   28  
     1) Vicary, Grace 8                 2) Parsons, Mackenzie 6           
     3) Ludwig, Emily 8                 4) Macnamara, Grace 8             
       47.54    46.04                                                      
  6 YMCA Of Wooster Swim Team-LE  'A'                 1:25.88    1:40.13   26  
     1) Serafinchon, Emily R 8          2) Collins, Kendall 6             
     3) Mowrer, Hailey R 7              4) Cochran, Audrey R 8            
     1:00.74    39.39                                                      
 
Event 106  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ashland Aqua Aces-OH  'A'                         1:13.15    1:20.14   40  
     1) Parsons, Bailey 7               2) Schuster, Triton 8             
     3) McDaniel, Rylan 7               4) Holmes, Tanner 8               
       41.03    39.11                                                      
  2 Ashland Aqua Aces-OH  'B'                         1:30.65    1:34.32   34  
     1) Gasper, Angelo 7                2) Schoen, Brody 8                
     3) Moore, Cohen 7                  4) Anderson, Noah 8               
       49.87    44.45                                                      
  3 David YMCA Phantoms  'A'                          1:30.73    1:43.05   32  
     1) Culp, RJ 7                      2) Minarcheck, Brenden 6          
     3) Herring, Ezra 6                 4) Minarcheck, Jaden 8            
       57.17    45.88                                                      
  4 Ashland Aqua Aces-OH  'C'                         1:43.04    1:48.41   30  
     1) Cordrey, Colin 6                2) Hall, Drew 8                   
     3) Shopbell, Evan 7                4) Francis, Isaiah 6              
       59.90    48.51